Salda Gölünde Bir Aşk Hikayesi

5 yorumlar
Salda Gölünde Bir Aşk Hikayesi

Son dönemlerin popüler mekanı olan Salda Gölü Düğün Fotoğrafı çektirmek isteyen  çiftlerimiz için doğası ve manzarası ile mükemmel bir mekan. Renklerin güzelliği ile Düğün Fotoğrafçısı olarak bizlerde bu mekanda Dış Çekim yapmaktan çok keyif alıyoruz.


Mekan için herhangi bir ücret alınmıyor.Burdur Şehir Merkezine ortalama 45 dakikalık uzakta olan Salda Gölünde Düğün Hikayesi ,Düğün Klibi , Düğün Fotoğraflarınızı çektirebilirsiniz.Salda gölünde çekim yaptırmaya karar veren çiftimiz  Cansu & Bekir  ile 1 gün içinde yapacağımız çekimlerin planını yaptık. İlk olarak Salda Gölünde Düğün Fotoğrafları için Dış Çekime başladık.
Yaklaşık 2 saat burada gölün farklı bölgelerinde çekim yaptıktan sonra gölün yakınında olan ismini hatırlayamadığım otelin kafesinde dinlenip bir şeyler içtik, otel personeline çok teşekkür ediyorum Çiftimiz diğer mekanda yapacağımız çekim için kıyafetlerini değiştirecekti ve hemen onlara bir oda açıp bizlere yardımcı oldular.2. mekanımız için yol kenarında olan bir arazide harika çekimler yaptık.Aslında Salda Gölünde yaptığımız çekimler ile zaten Albüm için fazlasıyla fotoğrafımız vardı ama biz farklı mekanlarda farklı tarzda fotoğraflarda olsun istediğimiz için 1'den fazla mekanda çekim yaptık. Genelde salda gölü çekimlerinden sonra birçok çift Isparta da bulunan lavanta bahçelerinde çekim yapmakta ama çiftimizin çok vakti olmadığı için Isparta'ya gidemedik. Yakınlarda bir lavanta bahçesi olduğunu öğrendik ve oraya gittik.Gün batımına yakın gerçekleştirdiğimiz bu çekimde lavanta bahçesinde arıların fazla olması sebebi ile çok fotoğraf çekemedik. Bu bizi ve çiftimizi üzmedi çünkü diğer iki mekanda çok güzel pozlar çekmiştik.Salda Gölünde fotoğraf çektirmek isteyen çiftlerimize tavsiyelerim , gelinlik ,damatlık haricinde 1er kıyafet daha getirmeleri ,böylece bu mekanda çok farklı fotoğraflar çekilebilirler. Diğer tavsiyem erken rezervasyon yaptırmaları ,salda gölü için rezervasyonlarımız hızla dolmakta. Bilgi ve Rezervasyon için 0536 888 1135 ten bize ulaşabilirsiniz.


Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

5 yorum:

 1. Masal tadında, Salda gölünde fotoğraf çektirmeyi düşünenler şiddetle erkan beyi tavsiye ediyorun

  YanıtlaSil
 2. Baya iyi fotoğraflar çıkmış elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 3. Salda gölünde harika fotoğraflar çıkıyor. Nişanlımla sizin çekimlerinizi çok beğeniyoruz. Düğün çekimi için size ulaştığımda nazik ve ilgili davrandığınız için teşekkür ederim. Ayrıca fiyatlarınız piyasaya göre uygun. Yazın görüşmek üzere sevgiler.

  YanıtlaSil
 4. Salda gölünde harika fotoğraflar , emeğine sağlık

  YanıtlaSil
 5. Bende salda gölünde fotograf cektirmek istiyorum cok guzel fotograflarrr

  YanıtlaSil

İnstagram Hesabımız