Gülşah & Cem Çiftimizin Düğün Hikayesi

3 yorumlar
Gülşah & Cem Çiftimizin Düğün Hikayesi 


Sevgili çiftimiz bize İnstagram adreslerimizden ulaştı ve kısa bir mesajlaşmanın ardından telefonda paket detayları mekan seçenekleri hakkında konuştuk ve Kuzguncuk sokaklarında Düğün Fotoğrafı çekmeye karar verdik.


Düğün Fotoğrafçısı olarak bizlere 0536 888 1135'ten ulaşabilir çekim yaptırmak istediğiniz şehri söyledikten sonra bizden mekan önerisi isteyebilirsiniz.
Düğün Hikayesi çekimine başlamak için Kuzguncukta buluştuk.Kalabalık bir arkadaş grubu ile gelen çiftimizin tarihi ve rengarenk evlerin olduğu sokakta ilk fotoğraflarımızı çektik.

 Enerjisi bir hayli yüksek olan çiftimiz ile Dış Çekim yapmak çok ama çok keyifli. Kuzguncuk sokaklarının büyülü sokaklarında kendimizi kaybetmişken birden kendimizi bir mekanda resim sergisinin içinde bulduk. Ressam abimiz ile kısa bir konuşmadan sonra resimlerin önünde çiftimizin birkaç fotoğrafını çektik ve kuzguncuk sokaklarının farklı bölgelerine doğru yol aldık.

Kuzguncuk İstanbul'da en çok tercih edilen ilk 10 mekandan biri olduğunu söyleyebilirim. Anadolu yakasında bulunan kuzguncuk butik dükkanlar ve kafeler ile çok güzel bir mahalle. Mahallede daha önce Ekmek Teknesi dizisi çekilmiş. Çiftimizin arkadaşları ile hatıra fotoğrafımızı çektirdikten sonra Düğün Hikayesi çekimimizi sonlandırdık.

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

3 yorum:

  1. ÇOK GÜZEL PAYLAŞIMLAR YAPIYORSUNUZ İNSTAGRAMDAN DA TAKİPTEYİM. DIŞ ÇEKİMİMİ MUTLAKA SİZE YAPTIRACAĞIM İYİ ÇALIŞMALAR ...

    YanıtlayınSil
  2. Çok güzel bir çekim olmuş, renkler ciftin gülüşü o kadar doğal ki elinize saglik

    YanıtlayınSil
  3. Uygun fiyata güzel çekimler yapıyorsunuz

    YanıtlayınSil

İnstagram Hesabımız