Aylin & Ömer Çiftimizin Düğün Hikayesi

3 yorumlar
Aylin & Ömer Çiftimizin Düğün Hikayesi

Dünyalar tatlısı çiftimiz ile Şile saklı göl de harika bir dış çekim gerçekleştirdik ve bu günü fotoğraflarla sizlere yaşatmaya çalışacağım.


İstanbul'a 1 saatlik uzaklıkta olan Saklıgöl de Düğün günü ve Düğün öncesi Düğün Hikayesi çekimleri için popüler bir mekan oldu son zamanlarda. Gelinimiz Aylin ve Damadımız Ömer ile öğleden sonra Saklı göle geldik ve Düğün Fotoğrafçısı olarak Dış Çekime başladık.Mayıs ayında göldeki su seviyesinin çok iyi olması tabi ki fotoğraf  çekimi için çok iyi olmakta ve çiftimizin Düğün Fotoğraflarının daha da güzelleştirecek.


Saklı gölün farklı mekanlarında yaklaşık 2 saatlik bir çekim gerçekleştirdik.Gelin hanımın tacı çiçeği gelinliği Damat beyin damatlığı ve pozları ile harika fotoğraflar çektik.

Gün batımına yakın Akçekese Plajına geçtik ve burada da Dış Çekim fotoğraflarımızı çektik.Tatlı çiftlerle tanışmak ve onlarla çalışmayı çok seviyorum ,enerjilerde tutunca çiftimiz çekimlerde daha çok rahat oluyorlar ve istediğimiz fotoğrafları güzel bir şekilde çekebiliyoruz.
Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Bizi instagram hesaplarımızdan da takip etmeyi unutmayın.
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

3 yorum:

  1. Bir arkadaşımdan aldım isminizi, sizinle dış çekimi çok rahat ve eğlenceli geçmiş aynı zamanda fotoğrafları herkes tarafından çok beğenilmişti. işinin hakkını veren sayılı fotoğrafçılardansınız. Düğün fotoğrafı çektirmek için geciktim ama kısmetse doğum fotoğraflarımı sizin çekmenizi isterim.

    YanıtlayınSil
  2. Sakligolde yazın bende çekim yaptıracağım, bu paylaşımı gördükten sonra heyecanlandimmmm

    YanıtlayınSil
  3. Çiftin fotograflari cok guzel , emeginize saglik

    YanıtlayınSil

İnstagram Hesabımız