Aycan & Erkan Çiftimizin Düğün Hikayesi

2 yorumlar
Aycan & Erkan Çiftimizin Düğün Hikayesi

Herkese merhabalar sevgili takipçilerim.Bizlere verdiğiniz desteklerden ötürü hepinize teşekkür ediyorum.Sizlerle birlikte büyüyoruz ve Türkiye'nin her bölgesindeki evlenecek çiftlerimize ulaşıp  fotoğraflarımızı çekiyoruz.


Gelelim bu paylaşımımızdaki tatlı mı tatlı çiftimize.Gelin hanım bizlere tavsiye üzerine geldiğini önceden gerçekleştirdiğimiz bir çekimden dolayı ulaştığını söyledi.
Düğün Fotoğrafçısı olarak yaptığımız her çekim bizler için bir vitrin hatta bir CV olmakta.Evlenen çiftlerin eş,dost ,akraba ve arkadaşları çekimleri görüp bu çekimlere ihtiyacı olduğunda ise bizlere gelmekte genelde bu şekilde dönüş çok oluyor ve bu bizleri çok mutlu ediyor.
Aycan gelin ile Düğün Hikayesi çekimi hakkında uzunca bir konuşmadan sonra albüm paketine ,mekana ve saate karar verdik.


Düğün Günü Beykoz'da bulunan Hidiv Kasrı mekanında buluştuk. Çiftimizin enerjik ve güler yüzlü olması çok önemli ve Erkan & Aycan çifti fotoğraf çekimi için tam anlamıyla hazırdı.Mükemmel bir Dış Çekim bizleri bekliyordu.İlk olarak balkon denilen mekanda çekimlerimize başladık.
Daha sonra şelaleye inen yolda çekimler gerçekleştirdik.Çekimlerimizde aksesuarlar kullanarak daha tatlı fotoğraflar çekiyoruz.

Güler yüzlü çiftimiz ile şelale önünde Dış Çekim için harika fotoğraflar çektik.Bu arada tabi ki önemli detaylarında fotoğraflarını çekmeyi unutmadık!
Daha sonra yukarıda park ve bahçe kısmında fotoğraflarımızı çektik. 
Düğün Fotoğrafı çekimini 2,5 saatlik bir çalışma ile tamamladık ve çiftimizi uğurladık.Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

2 yorum:

  1. İşinin hakkını veren güleryüzlü bir fotoğrafçı , verdiği albümlerde gerçekten çok güzel

    YanıtlaSil
  2. Hidiv Kasrında çok güzel bir çekim olmuş

    YanıtlaSil

İnstagram Hesabımız