Cansu & Bekir Çiftimizin Nişan Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Cansu & Bekir Çiftimizin Nişan Hikayesi


Sizlere bu blogumda gerçek anlamda çocukluk arkadaşım olan  Bekir'in ve sevgili eşi nişanlışı Cansu ile gerçekleştirdiğimiz Nişan Hikayesi çekimimizi paylaşacağım.


 20 Yıllık arkadaşının bu mutlu gününü fotoğraflamak ve yanında olmanın çok heyecanlı olduğunu söyleyebilirim. Her yaşında birlikte olduğun arkadaşının böyle özel bir gününü gördüğünde büyüdüğünüzü hissediyorsunuz. 11 Mart günü hazırlıklar tamamlandığında Kuzguncuk sokaklarında çekim yapmak için hareket ettik. Kış ayında olduğumuz için çok sakin olan kuzguncuk sokakları bizimdi diyebiliriz. Kuzguncukta çekim yaptırmak isteyen çiftlerimize şu bilgiyi verelim,beğendiğiniz ve bizde fotoğraf çekmekten keyif aldığımız o güzel evlerin artık tamamının önünde çekim yapmak yasaktır yazısını görebilirsiniz , bu bilgiyi dikkate almanızı öneririm. 11 Mart günü hava biraz soğuktu ama yağış yoktu buda Düğün Fotoğrafçısı  olarak bizi mutlu etti. 
Yaklaşık 1 saat boyunca kuzguncuk sokaklarında çiftimiz Cansu & Bekir ve Cansu'nun arkadaşları ile üşüsekte keyifli bir çekim gerçekleştirdik, Arkadaşları ve kardeşi ile hatıra pozumuzu da çektikten sonra soğuğa daha fazla dayanamadık ve daha önceden rezervasyon yaptırdığımız Adile Sultan Kasrı diğer adı ile Hababam Sınıfı'nın  çekildiği yere geçtik. Mekan hakkında bilgi olarak sizlerle şunları paylaşabilirim. Anadolu yakasında olan bu mekanda 1 saatlik ücret 350 tl( yarım saat uzatabiliyorsun töleranslı davranıyorlar) ve dışında ücretsiz çekim yapabiliyorsunuz. Havanın soğuk ve kötü olduğu zamanlarda bu mekan fotoğrafçılar ve çiftlerimiz tarafından fazlasıyla tercih edilen bir mekan diyebilirim. Biraz dinlendikten sonra çiftimiz ile Nişan Hikayesi çekimimize başladık. Mekanda merdivenleri ,cam önünü ve perdeleri kullanarak çok güzel fotoğraflar çektik. Çok güzel gözüken  görkemli avize altında da aşağıda göreceğiniz bu muhteşem kareyi çektik. Yaklaşık 1,5 saat iç mekan da çekimimizi yaptıktan sonra huzur dolu çekimimize Adile Sultan Kasrının dışında devam ettik. Hatıra fotoğrafımızı da çekildikten sonra dış çekim serüvenimizi bitirdik.
Ailenizin Fotoğrafçısı olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz J
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız