Gizem & Barış Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..


Gizem & Barış Çiftimizin Düğün Hikayesi

Çiftimiz bize geçen yıl çekimlerini gerçekleştirdiğimiz Hanife & Mustafa çiftimiz sayesinde ulaşıyor  ve 20 Kasım tarihinde Emirgan Korusunda çekim yapmak için anlaşıyoruz.


Çekim günü geldiğinde hava güneşli ve yazdan kalma bir gün bizi karşıladı. Çiftimize Mustafa bey de eşlik ettiğini gördüğümüze sevindik ve çekimimize başladık. Gelinimizin güzelliği ve Damadımızın yakışıklılığı ile fotoğraflarımızın çok güzel olacağını şimdiden hissediyorum. Sonbaharın etkisi ile dökülen yaprakların olduğu yerde çiftimiz ile ilk pozlarımızı çekmeye başladık. 


Düğün Fotoğrafçısı olarak Türkiye'nin her ilinde çekim yaptığımızı unutmayın. Daha sonra biraz daha yukarı da bulunan kalp şeklindeki objenin orada Düğün Hikayesi Dış çekimimize devam ettik. 


Aşk dolu pozlarımızı çektikten sonra Emirgan Korusu'nun üst tarafına doğru geçtik ve buranın en güzel yerlerinden olan kafes şeklindeki yerde çiftimizin hem tekli pozlarını hemde neşeli pozlarını çektik. Emirgan korusunun büyük ve çekim yapılabilecek bir çok alanı olması hem bizlerin hemde çiftlerimizin en çok tercih ettiği yerlerin başında geliyor.


Göletin etrafında da çekimimize devam ettikten sonra korunun başka bölgelerinde aksesuarlarımız ile çekimimize devam ettik. Yaklaşık 2,5 saat süren çekimimize hatıra fotoğrafımızı çekilerek son verdik.


Düğün Fotoğrafçısı olarak Çiftimize bizi tercih ettikleri için teşekkür eder ,bir ömür boyu mutluluklar dileriz :)


En Mutlu Günlerinizin Fotoğrafçısıyız :)Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız