Zeynep & Yusuf Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Zeynep & Yusuf Çiftimizin Düğün Hikayesi 

Neşeli mi neşeli çiftimiz ile Düğün Sonrası trash day çekimimizi gerçekleştirmek üzere Öğle vakti 12 gibi buluştuk ve Kuzguncuk sokaklarında Düğün Hikayesi çekimimize başladık. Damadımız Yusuf bey ve Gelinimiz Zeynep hanım ile rengarenk evlerin olduğu sokaklarda huzur dolu fotoğraflarımızı çekmeye başladık. Tekli pozlarda da çok başarılı olan çiftimiz ile çok rahat ve bir o kadar güzel bir çekim gerçekleştiriyoruz. 


Daha sonra önünde merdivenlerin olduğu meşhur mavi evin önüne geldik ve burada da Dış Çekim fotoğraflarımızı çektik. 
Yaklaşık 1,5 saat süren çekimimizin ilk bölümünü bitirdik ve ikinci mekanımız olan Şile Saklıgöl e geçtik . Saklıgöle gelmeden yol kenarlarında bulunan İSKİ nin devasa su borularında da çok güzel fotoğraflar çektik.

Saklıgöl manzarası ve etrafındaki doğal güzellikleriyle çok tercih edilen bir mekan haline geldi. Bizde burada gün batımına kadar yaklaşık 1 saat boyunca aşk dolu fotoğraflarımızı çektik. 

Daha sonra gün batımında çekeceğimiz fotoğraflar için Akçekese sahiline geçtik ve muhteşem kumsal fotoğrafları bizleri bekliyordu. Çiftimizin Enerjileri okadar yüksekti ki çekimimizi büyük bir keyif ile yapıyoruz. Burada gül yapraklarını ve sis kullanarak harika fotoğraflar çektik.. Aslında çekim ile ilgili daha çok şey yazılabilir ama göreceğiniz fotoğraflar ile çekim gününü ve çekimin nasıl geçtiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Düğün Fotoğrafçısı olarak Türkiye' nin her ilinde çekim yapıyoruz.


Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönder

İnstagram Hesabımız