Fatma & Ahmet Çiftimizin Nişan Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Fatma & Ahmet Çiftimizin Nişan Hikayesi

Sizleri bu paylaşımımda Denizliye şirin mi şirin çiftimiz Fatma & Ahmet çiftimizin Nişan Hikayesi Dış Çekimi anlarına götüreceğim.


Çiftimiz ile yaklaşık 1 ay öncesinden anlaşıp eylül 15 tarihi için randevumuzu oluşturduk. Bildiğiniz gibi Denizli de birçok çekim yaptım bu zamana kadar ve mekanlara oldukça hakimim . Çekim günü öğlen 2 gibi buluştuk ve ilk mekanımız olan Çamlık parkına geçtik.
Burada köprü üstünde çekimimize başladık. Daha sonra gölet etrafında ve parkın yeşil bölgelerinde aşk dolu çekimimize devam ettik. 

Yaklaşık 1,5 saat süren çekimimizi burada sonlandırdık ve diğer mekanımız olan Pamukkale'ye doğru yola çıktık . Yarım saat süren yolculuktan sonra biletlerimizi aldık ve pamukkaleye giriş yaptık. Burada bulunan taş duvara çiftimizi çıkarttık ve ortaya bu şahane fotoğraflar çıktı. Dış Çekim için Pamukkale çok güzel bir mekan olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Pamukkale manzarasını en iyi gören bu noktada  çiftimizin aşklarını ölümsüzleştirdik. Gün batımında da Düğün Fotoğrafçısı olarak Fatma .& Ahmet çiftimizin mutluluklarını kare kare çektik ve yaklaşık 2 saat süren Nişan Hikayesi  Dış Çekimimizi bitirdik.
Çiftimize bu mutlu günlerinde bizi tercih ettikleri için teşekkür eder, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönder

İnstagram Hesabımız