Nuriye & Mahmut Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Nuriye & Mahmut Çiftimizin Düğün Hikayesi

Bu hikayenin başlangıcı geçen yıl Amasya da gerçekleştirdiğimiz Merve & Mehmet Çiftimizin çekim günü, o gün bizimle birlikte olan Mahmut bey kendi Düğün tarihi belli olur olmaz bize ulaştı ve 2 Eylül tarihinde Kayseri de çekim yaptırmak istediğini söyledi. Bizim içinde tarih uygun olunca aldık ekipmanlarımızı atladık uçağa ve 2 eylül sabahı kayseriye indik .Damat karşıladı ve güzel bir şekilde ağırladıktan sonra gelin hanım ve Merve & Mehmet bey ile de görüştük. Gördüğüme çok sevindiğim çiftimiz ile tüm gün beraber olacağız tüm çekimler boyunca.


Gelinimiz hazır olduktan sonra Kuaförden aldığımız gelinimiz ve damadımız ile Kayseri'nin çekim için tercih edilen mekanlarından Osmanlı Sokaklarına geçtik. Burası tarihi evlerin ,taş evlerin ve rengarenk sokakların olduğu bir mekan. Çiçeklerle güzelleştirilmiş bahçenin önünde de fotoğraflarımızı çektik, taş evlerin önünde de , arada bulunan ve kafeye çıkan  ve çevresi rengarenk olan yerde de fotoğraflarımızı çektik. yaklaşık 2 saat  Düğün Hikayesi Fotoğraf Çekimimize Osmanlı Sokağında devam ettik.
 Son olarak hem  geçen yıl çekimlerini yaptığımız çiftimiz hemde Nuriye & Mahmut çiftimizin hatıra fotoğraflarını da çektik.Daha sonra şuan adını hatırlayamadığım bir parke geçtik ve burada da fotoğraflarımızı çektik.Gelin evinden çıkış anlarını da fotoğrafladıktan sonra Düğün Fotoğrafçısı olarak Dış Çekimimizin sonuna geldik. 

Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız