Neslihan & Berkay Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Neslihan & Berkay Çiftimizin Düğün Hikayesi

Neşeli ve bir o kadar heyecanlı çiftimiz ile her zamanki gibi önceden buluşup kaydımızı aldık. Gün Boyu sürecek paketi seçtiler. Bu pakette Bayan kuaföründe saç & makyaj hazırlıklarını çektikten sonra dış çekim yapılıyor ve sonrasında gelin evinde ki kuşak bağlama ve evden çıkış anlarını fotoğraflayarak çekimi bitiriyoruz.


Çekim günü yani 4 eylül sabahı bayan kuaföründe gelin hanım ile buluştuk. Hemen gelin başı için hazırlıklara başlayan kuaförümüz ile bizde Düğün Hikayesi çekimine başladık. Düğün Günü Kuafördeki hazırlıkların ortalama 3 saat sürdüğünü siz değerli takipçilerime ve evlenecek olan çiftlerime hatırlatmak isterim. Gelin başı için ilk hazırlıklar bittikten sonra gelin makyajına başlandı.


Kuafördeki çekimimizi bitirdikten sonra çekim için seçtiğimiz mekan olan Hidiv Kasrına geçtik.
 Burada aksesuarlarımız ile çekimi hem renkli hale getirdik hemde çekimden daha fazla keyif aldık. Teras kısmında başladığımız çekime şelaleye inen yolda devam ettik. Şelalede yaklaşık yarım saat durup burada aşk dolu pozlarımızı çektik.
 Son olarak ise parkın yeşil bölümü diyebileceğimiz çiçeklerin olduğu bölgede huzur dolu fotoğraflarımızı çektik. Düğün Fotoğrafçısı olarak Dış Çekimimizide bitirdik. 
Buradan gelin evine geçtik ve gelin alma anlarını da fotoğrafladıktan sonra keyif dolu bugünü mutlu bir şekilde sonlandırdık.

Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız