Merve & Şah Ali Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Merve & Şah Ali Çiftimizin Düğün Hikayesi

Burdur da çekilecek bir aşk hikayesiydi bu, çekimden 3-4 ay  önce rezervasyonumuzu yaptık ve biletimizi alıp çekim gününün gelmesini bekledik. Hava durumu da çok değişkendi bazı zamanlar acaba çekebilecek miyiz dedik ama saat 4 gibi Salda Gölü mekanına gittiğimizde herşeyi unutup mekanın güzelliğine kaptırdık kendimizi bir süre.


 Bu arada çiftimizi tanıtayım size biraz hem gelinimiz Merve hanım hemde Damadımız Şah Ali bey güler yüzlü ,sempatik ve birbirlerine aşık bir çiftler. Çekimde de çok rahatlardı. Neyse Salda Gölünde Adalar denilen bu bembeyaz travertenleri andıran yerde çekimimize başladık. 
Gölün suyu da o kadar güzel ve berraktı ki bir an olsun bakmadan duramıyoruz bu doğal güzelliğe . Yaklaşık 1,5 saat göl etrafında çekim yaptık ,hem aksesuarlarımız ile hemde gelinimizin ve damadımızın tekli pozlarını çekerek.
 Daha sonra Burdur merkezine doğru yola koyulduk bir süre gittikten sonra tam gün batımına doğru yol kenarında kocaman bir mısır tarlası gördük ve burada da fotoğraf çekebileceğimizi düşündük, çiftimiz ile beraber hiç tereddüt etmeden arabamızdan indik ve mısır tarlası etrafında Düğün Hikayesi  Dış Çekimimizi gerçekleştirdik. 

Mısır tarlasında ki maceramızdan sonra Düğün Fotoğrafçısı olarak otobüsümüzün saatini kaçırmamak için yola koyulmamız gerekiyordu ve çiftimiz ile beraber burdura doğru gitmeye karar verdik, havada size bu kadar fotoğraf çekimi yeter dercesine güzel bir sağanak yağmurla yol boyunca bize eşlik etti. Şehir merkezinde  Gelin & Damat ile yemeğimizi de yedik.

Burdurdaki hikayemizin sonuna geldik.Bizim için mutlu bir son ,çiftimiz için mutlu bir başlangıç oldu.

Bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Düğün Fotoğrafçısı olarak Türkiye'nin her ilinde çekim yapıyoruz.

EN MUTLU GÜNLERİNİZİN FOTOĞRAFÇISIYIZ :)

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız