Hilal & Ahmet Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..

      Hilal & Ahmet Çiftimizin Düğün Hikayesi 
Sevgili takipçilerime bu paylaşımımda Çekimlerini Sivas'ta gerçekleştirdiğim Hilal & Ahmet çiftimizin Düğün  Gününü ve Dış Çekim gününü yaşatmaya çalışacağım.


Çekim günü için 14 ağustos gününü çiftimize ayırdık,bu arada gelinimiz Hilal hanım aralık ayından rezervasyon yaparak hem indirimli fiyatımızdan yararlandı hemde en yoğun günlerden birini rezerve ettirdi.
14 Ağustos sabahı Pegasusun tarifeli uçağıyla sabah 8 gibi şehir merkezinde olduk. Bu şehir aynı zamanda benim okulumu okuduğum şehir olduğu ve bir süre burada yaşadığım için avucumun içi gibi bildiğim bir şehir. Arkadaşımın evinde birkaç saat dinlendikten sonra öğlen 2 gibi buluşup Paşabahçe Mesire alanına geçtik ve Düğün Hikayesi çekimine başladık.
 Düğün Fotoğrafçısı olarak Türkiyenin her ilinde çekim yaptığımızı unutmayın.Şelale önünde başladığımız çekime merdivenlerde devam ettik.Yaklaşık 1 saat süren  Paşabahçe çekiminden sonra 2. durağımız olan Yeşil konağa geçtik ve burada da havuz başında konak etrafında fotoğraflarımızı çektik. 
Şehir Merkezinde bulunan Buruciye Medresesi önünde de huzur dolu fotoğrafımızı çektikten sonra son mekanımız olan tren garına geçtik.


Mekanların birbirlerine çok yakın olması bir avantaj çok fazla yolda vakit kaybetmeden çekimlerimize devam ediyoruz. 

Tren garında hem gelinimizin hemde damadımızın tekli pozlarını da aldıktan sonra yaklaşık 3 saat süren Düğün Hikayesi Dış Çekimimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. 

Düğün Fotoğrafçısı olarak Hilal & Ahmet çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

En Mutlu günleriniz fotoğrafçısıyız :)Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız