Şeyda & Kerem Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Şeyda & Kerem Çiftimizin Düğün Hikayesi

Çekimlerini yapmaktan ayrı bir keyif aldığım üniversiteden arkadaşım Kerem ve eşi Şeyda'nın Dış Çekimlerini Eskişehir de çekmek için 4 Ağustos tarihine anlaştık.


Çekim günü geldiğinde ilk mekan olarak Odunpazarı Botanik Parkında buluşup çekime başladık.
Yeşil alandan ve ağaçlardan oluşan parkta çiftimizin de neşesi ile keyif dolu pozlarımızı çekiyoruz. Parkın ilerleyen bölümlerinde sarmaşık tüneli adını verdiğimiz mekanda da fotoğraflarımızı çektik.

Parka yapılan hatıra bölümünde bu eğlenceli ve bir o kadar da renkli fotoğrafı çektik.


Buradaki Düğün Hikayesi çekimimizden sonra Sazova Parkına geçtik. Parkın hemen girişine konulan Pembe temalı bisiklet ve çiçekleri  kullanarak Düğün Fotoğraflarını daha da renklendirdikten sonra  Masal Şatosuna geçtik. Burada biraz dinlendikten sonra aksesuarlarımız ile çiftimizin gülüşlerini ölümsüzleştirdik.Masal tadında fotoğralarımızı çektikten sonra son mekanımız olarak Adalar olarak geçen porsuk çayında çiftimizin aşklarını kanoda  da fotoğraflamak için bu mekana geçtik. Burada yolun yarısında çiftimize kanoda eşlik ettim ,daha sonra dışarıdan ve köprü üstlerinden bu aşkı fotoğrafladım.
 Porsuk çayının etrafında da çekimimize bir süre daha devam ettikten sonra Düğün Fotoğrafçısı olarak çiftimizin Düğün Hikayesi Dış Çekimlerini büyük bir keyifle sonuna geldik.Kerem & Şeyda çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönder

İnstagram Hesabımız