Merve & Hazar Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Merve & Hazar Çiftimizin Düğün Hikayesi

Herkese Merhaba!
Sevgili takipçilerim okuyacağınız bu blogda ve göreceğiniz fotoğraflar ile Atatürk Arbeortumunda gerçekleştirdiğimiz Düğün Hikayesi çekimlerini tam anlamıyla  sizlere yaşatacağım.


2015 ekim ayında Nişan Hikayesi çekimlerini gerçekleştirmiştik ve o zamandan sözleşmiştik Düğün Hikayesi Dış Çekimlerini gerçekleştirmek için.
8 Temmuz günü için Düğün Fotoğrafçısı olarak anlaşmamızı yaptıktan sonra Düğün günü  Atatürk Arbeortumunda buluştuk. Mekanın atmosferi Masalsı olunca çekime başlamak için hem bizi hemde çiftimizi oldukça heyecanlandırdı.
Mekan Belgrad Ormanlarında şehre biraz uzak ama oldukça güzel ve Dış Çekim için ideal bir mekan.
İlk önce Kuğuların olduğu gölette çekime başladık. Buranın doğal manzarası ve rengarenk çiçekleri ile çiftimizle harika pozlar çıkardık. 


Daha önceden de çekim yaptığımız için hem biz hemde çiftimiz oldukça rahattı . Minyatür ev önünde ve iskelede fotoğraflarımızı çektik. Çok eğlenceli ve bol kahkahalı bir çekim gerçekleştiriyoruz birde buna kalabalık ekip dahil olunca sohbetimiz doyumsuz oluyor.

Gölet etrafında yaklaşık 1 saat süren çekimimizi bitirdikten sonra ara yollarda Düğün Hikayesi çekimimize devam ettik. Burada renkli sis bombaları ile fotoğraflarımızı dahada renkli hale getirdik.


Daha sonra Atatürk Arbeortumunun en meşhur yeri olan İki tarafı da uzun ağaçlarla çevrili yolda masal tadında fotoğraflarımızı çekmeye devam ettik. Aksesuarlarımızı da kullandığımız çekimde çiftimizin doğallığı ile Dış Çekim keyfi doyumsuzlaştı. Daha sonra çiçek ,yüzük gibi detayları da fotoğrafladıktan sonra daha ufak olan gölette çekimimizin son bölümüne geçiş yaptık.Gelinimiz Merve hanımın ve Damadımız Hazar beyin tekli pozlarını da çektikten sonra buradaki iskelede çiftimizin bu güzel pozunu çektik.


Tabi burada daha sonra birbirlerine aşk dolu bakışlarını yakaladık ve bu aşkı fotoğarflarımızla ölümsüzleştirdik.3 saati aşkın süren dış çekimimizi bu pozlarla bitirdik. Çok keyifli olduğumuz ve unutamayacağımız bu çekimde çiftimize de gösterdikleri bu performanstan dolayı teşekkür ediyoruz.

Dış Çekimden birkaç gün sonra gerçekleşen nikahlarında da bulunarak sizlerle bu güzel fotoğrafı paylaşmaktan büyük keyif alıyoruz.Merve & Hazar çiftimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

En Mutlu Günlerinizin Fotoğrafçısıyız <3Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız