Gülşah & Tayfun Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Gülşah & Tayfun Çiftimizin Düğün Hikayesi

Çiftimiz bize İnstagram hesabımız üzerinden bizlere ulaştı. Gelinimiz Gülşah hanım fotoğraflarımızı incelemiş ve 8 Mayıs tarihi için bizimle anlaşmak istediğini söyledi. Bizde ajandamıza bakıp müsait olduğumuzu ve rezervasyonumuzu alabileceğimizi söyledik.Düğün tarihinden yaklaşık 2 ay önce kaydımızı aldık ve düğün günü görüşmek üzere sözleştik.
Düğün günü sabah bayan kuaföründe buluşup kuafördeki hazırlıkları fotoğrafladıktan sonra Dış Çekim için seçtiğimiz mekan olan Kuzguncuk sokaklarına geçtik. Buradaki renkli evler önünde Çiftimizin Düğün Hikayesi çekimlerini gerçekleştireceğiz


 İlk olarak 3 katlı sarı bina önünde çekime başladık. Pencerelere konan kırmızı çiçekler ile oldukça hoş gözüken bu mekan önünde harika pozlar çekerek Dış Çekimimize başladık.Burada hem gelin  hemde damadımızın tekli pozlarını çektikten sonra sokağın iç kesimlerine diğer evlerin önüne geçtik.
Burada da Çiftimizin güzelliğini ve mekanın renklerini birleştirerek aşk temalı fotoğraflarımızı çektik. Aksesuralarımızı da zaman zaman kullandığımız bu çekime kuzguncuğun diğer sokaklarına geçerek fotoğraf çekimimize kaldığımız yerden devam ettik.Önünde merdivenlerin bulunduğu Masmavi ev önünde gelinimizin harika pozları ile çekimimize keyifli bir şekilde sürdürüyoruz. Aşk dolu bakışlarını yakaladığımız damadımızın performansı da oldukça iyiydi.Ufak detayları da çektikten sonra Kuzguncuk sahiline indik.Burada boğaz manzarası eşliğinde duvağın rüzgar ile dans ettiği anları fotoğrafladıktan sonra yaklaşık 3 saat süren Düğün Hikayesi çekimlerimizi bitirdik.Düğün Fotoğrafçısı olarak bizi tercih eden Gülşah & Tayfun Çiftimize teşekkür eder ,  bir ömür boyu mutluluklar dileriz.


En Mutlu Günlerinizin Fotoğrafçısıyız :)

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız