Sumru & Cihat Çiftimizin Nişan Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Sumru & Cihat Çiftimizin Nişan Hikayesi 

Sizlere bu blogumda genç ve tatlı çiftimizin Nişan Hikayesi Dış Çekim gününü anlatacağız ve yaşatmaya çalışacağım.


Cihat bey  ile 29 Mayıs tarihinde Emirgan Korusunda çekim yapmak için anlaştık.
Cihat bey ile daha önce Kübra & Emre Çiftimizin çekiminde tanıştık ve Kübra & Emre çiftimizin çekimi onlara da referans oldu.
Çekim günü tam saatinde gelen çiftimiz ile hemen çekime başladık. Giriş bölümünde bulunan araba da fotoğraflarımızı çekmeye başladık. Çekime Kübra & Emre çiftimiz de eşlik ediyordu. Çiftimizi tekrar görmek bizi çok mutlu etti.


Daha sonra yeşil alana doğru ilerledik Burada  rahat rahat çekimimizi yaptık. Sumru Hanımın ve Cihat Beyin tekli pozlarını da çektik.
Daha sonra taş yolda çiftimiz ile yürüyerek gölete geçtik. Tabi yürürken de fotoğrafımızı aldık.


Gölet önünde neşeli karelerimizi çektik. Emirgan Korusu gerçekten çok büyük sayılabilecek bir park ve her yeri dış çekim mekanı olarak kullanabileceğimiz bir yer.Korunun yukarısında bulunan banka geçmeden önce boş ve uzun bir  yolda balonlarımız ile çiftimizi adeta uçurduk.


Bankta da aşk dolu anları fotoğrafladık. Daha sonra Emirgan Korusunun  en meşhur yeri olan ve  Düğün Fotoğrafçısı olarak bizim çekim yapmayı çok sevdiğimiz kafes te fotoğraflarımızı çektikten sonra dönüş yolunda Kalp dekoru önünde Nişan Hikayesi fotoğraflarımızı çektikten sonra Sumru & Cihat Çiftimizin Nişan Hikayesi Dış Çekimimizin sonuna geldik.
Çiftimizin bu mutlu günlerinde bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.


Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız