Sevgi & Hakan Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Sevgi & Hakan Çiftimizin Düğün Hikayesi


Sevgili takipçilerim,sizlere bu blogumda Sevgi & Hakan Çiftimizin Düğün Hikayesi çekimlerini tam anlamıyla yaşatacağım,sizi o güne götüreceğim.

Çiftimiz bize tavsiye üzerine ulaşıyor ve İstanbul 'da çekim yaptırmak istediklerini söylediler.Bizde Düğün Fotoğrafçısı olarak çiftimiz ile çekim için anlaştık ve 30 Mayıs tarihi için rezervasyonumuzu yaptırdık.Bu arada ufak bir ayrıntı çiftimiz Ankara'dan gelecek ve kış aylarında  düğünlerini yapmışlar. Çekim günü çiftimiz ile Emirgan Korusunda buluştuk.Pazartesi günü olmasına rağmen park kalabalık sayılırdı.Yeşillik bir alanda fotoğraflarımızı çekmeye başladık.

Çok rahat ve neşeli bir çekim olacağını hissediyordum ve öylede oldu hatta biraz fazlasıda :) Bu durumda tabi  Düğün Fotoğrafçısı olarak bizi oldukça mutlu etmişti. Neşeli tavırlarını bizlere her an yaşatan gelinimiz Sevgi Hanım ve Damadımız Hakan  Beyin neredeyse her anını fotoğrafladık.
Daha sonra gölet etrafında pozlarımızı çektik. Zaten neşeli ve rahat olan çiftimiz bizlere ve fotoğraf çekilmeye de alışınca Düğün Hikayesi Çekimleri daha da güzel bir hal aldı. Göletten sonra parkın üst bölümlerinde birbirinden güzel pozlarımızı çektik. Gelinimiz Sevgi hanım ve Damadımız Hakan beyin tekli pozları da Modellere taş çıkartacak şekildeydi.
Parkta boş Bulduğumuz yolda Gelin&Damat pozlarımızı çektik ve biraz yorulan çiftimiz hemen yan tarafta bulunan banklara yönlendirdim ve dinlenmeleri için biraz mola verdik. Tabi bu arada boş dururmuyuz bizde bu doğal anları fotoğraf makinemiz ile ölümsüzleştirdik ve ortaya aşağıdaki bu fotoğraf çıktı.
Daha sonra damadımızı bankın arkasına aldık ve çekimimize devam ettik.


Emirgan Korusunun simgesi haline gelen Kafes şeklindeki bölümlerde harika fotoğraflar çektik.Yavaş yavaş dönüş yoluna geçtik ve parkın aşağısına doğru ilerledik. Burada bulunan kalp  önünde Aşk temalı fotoğrafımızı çektik ve sahile inip Ortaköy'e geçtik.


Burada arkamıza Ortaköy cami ve ve Köprü manzaramızı alıp çektikten sonra çok vakit kaybetmeden Beşiktaş iskelesine geçtik ve burada Dentur motorlarına binip Üsküdara geçeceğiz. 


Motora bindiğimizde hemen üst kata motorun teras kısmına geçtik. Çiftimizin huzur dolu anlarını fotoğrafladık.Yaklaşık 10 Dakikalık yolculuk boyunca çiftimiz ile her anı değerlendirdik ve Üsküdara geçene kadar onlarca fotoğraf çektik.
Üsküdara indiğimizde gideceğimi yer tabiki Kız Kulesi. Düğün Fotoğrafçısı olarak Sevgi & Hakan çiftimizin Düğün Hikayesi çekimlerinin her anından keyif alıyoruz. Kız Kulesi önünde Gün Batımı eşliğinde Aşk , Huzur ve Sevgi dolu pozlarımızı çektik. Çiftimiz ile kısa bir İstanbul turu yaparak Ankaradan gelen Sevgi ve Hakan çiftimizin Düğün Hikayesi Dış Çekimlerini bitirdik. 

Düğün Fotoğrafçısı olarak bizi tercih eden çiftimize teşekkür eder bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

En Mutlu Günlerinizde yanınınzda olmaya devam edeceğiz.Bizi takip etmeye devam edin :)


Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız