Öznur & Abdullah Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Öznur & Abdullah Çiftimizin Düğün Hikayesi Sevgili takipçilerim sizlere bu blogumuzda Öznur & Abdullah Çiftimiz ile 5 Mayıs tarihinde Hidiv Kasrında gerçekleştirdiğimiz keyif dolu çekimden en güzel anları yaşatmaya çalışacağım.
Gelinimiz Öznur hanım bize İnstagram  hesabımızdan ulaştı ve 5 mayıs tarihi için fiyat bilgisi ve paket seçeneklerini öğrenmek istedi. Bizde detaylı bir şekilde bilgileri paylaştık ve yaklaşık 2 gün sonra olumlu dönüş yaptı ,bizde  Düğün Hikayesi Dış Çekim için kaydımızı oluşturduk. Düğün Fotoğrafçısı olarak düğün tarihinizden 2-3 ay öncesinden fotoğrafçınız ile anlaşıp  rezervasyonunuzu yaptırmayı tavsiye ediyoruz.
Düğün Günü geldiğinde ekibimiz ile birlikte Hidiv Kasrında  Gelin Hanım ve Damat Bey ile buluştuk. İlk Mekanımız olan teras bölümüne geçtik ve Dış Çekim için ilk fotoğraflarımızı çektik.

 Daha sonra Şelaleye inen yolda da pozlarımızı çektik. Hafta içi çekim yapmanın en önemli avantajı mekanların genelde boş olması ,böyle olunca da mekan tamamıyla bize kalıyor.
Kasrın ilerleyen bölümlerinde orman daha doğrusu yeşillik olan bölgelerde de fotoğraflarımızı çektikten sonra Şelaleye geldik ama hafta içi olmasından dolayı yapay olan Şelalenin suları kesilmişti. 

Bizde fazla zaman kaybetmeden Hidiv Kasrı önünde çiftimizin huzur dolu fotoğraflarını çektik.


 Giriş bölümüne yakın yerde Damadımız Abdullah bey bize gitar çalarak müzik ziyafeti yaşattı.Çiftimizin tekli pozlarını da aldıktan sonra yaklaşık 2 saat süren Düğün Hikayesi Dış Çekimimizin sonuna geldik.Düğün Fotoğrafçısı olarak bizi tercih eden Öznur & Abdullah Çiftimize teşekkür eder , Bir Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz.Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız