Çiğdem & Yakup Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Çiğdem & Yakup Çiftimizin Düğün Hikayesi

Çiftimiz bize daha önce çekim yaptığımız Merve & Hazar çiftimizin  referansı ile bizleri tercih ettiklerini söylediler.


Çekim için anlaştık ve mekan olarakta Kuzguncuk ve Kız Kulesi manzarasını seçtik.Düğün günü geldiğinde ekibimiz ile birlikte Kuzguncuk sokaklarına attık kendimizi ve çiftimizi beklemeye başladık. Öğle saatlerinde nikahlarının olmasından dolayı erken saatlerde Dış Çekimlerini gerçekleştirecektik ve çiftimizin gelmesi ile hızlı bir sekilde Düğün Hikayesi çekimimize başladık.


 Simitçi tahir sokağında bulunan sarı ev önünde keyifli fotoğraflar çektik ve sokağın aşağısına doğru devam ettik. 


Huzur dolu sokakta huzur dolu fotoğraflar çektik.Çiftimizin Düğün Hikayesine tekli fotoğraflarımız ile  devam ettik ve Sarı ve Mavi renkli evlerin önünde fotoğraflarımızı da çektik.


Saat 10 gibi başladığımız çekime kuzguncukta sokak sokak gezerek neşeli bir şekilde devam ediyoruz . En güzel evlerden olan aşağıda görmüş olduğunuz evin önünde de çekimimizi gerçekleştirdikten sonra Kız Kulesi karşısında son pozlarımızı çektikten sonra Düğün Hikayesi çekimimizi sonlandırdık.

Çiğdem & Yakup Çiftimize Düğün Hikayesi Dış Çekimleri için bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. Düğün Fotoğrafçısı olarak çiftimize Bir Ömür Boyu Mutluluklar Diliyoruz.
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönder

İnstagram Hesabımız