Kübra & Emre Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Kübra & Emre Çiftimizin Düğün Hikayesi

Eveeet. Sizlere bu blogumda geçen yıl mayıs ayında Nişan Hikayesi Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz Kübra & Emre Çiftimizin Düğün Hikayesi çekimine götüreceğim.
Damadımız Emre bey ile 1 ay öncesinden konuştuk ve 16 Nisan tarihinde Hidiv Kasrında Dış Çekimlerini yapmaya karar verdik. 


16 Nisan tarihinde saat 13 gibi Hidiv kasrında Rüya gibi bir çekime başladık. Çiftimiz ile daha önceden çekim yapmamız hem bizim için hemde çiftimiz için büyük avantaj. Gelinimizin ve Damadımızın tam olarak neler istediklerini bildiğimiz için hazırlıklarımızı o şekilde yaptık. Park tam anlamıyla cıvıl cıvıl ve Doğa harikası bir yer ve böyle olması fotoğrafları rengarenk yapıyor. 

Çiftimiz için özel olarak hazırladığımız çerçeveler ve Nişan Hikayesi çekimlerinden çıkarttığımız fotoğraflar ile hem güzel bir bağlantı yaptık hemde keyif dolu bir kare ortaya çıktı.


 Parkın içine doğru ilerlediğimizde Nisan ayında her parkta olduğu gibi burada da Laleler karşıladı ve çekimimizdeki yerlerini aldılar.
Daha sonra Hidiv Kasrı önünde pozlarımızı çektik. Damat beyin Gelin Hanıma çiçek uzattığı pozu çok beğendik.Kasrın orta taraflarında Taş duvar önünde Düğün Hikayesi çekimimize balonlar eşlik etti.Çiftimizin neşeli olması ve doğal olmaları  çekimimizi dahada keyifli yaptı. 


Hidiv Kasrının olmazsa olmaz yeri olan Şelaleye doğru yürürken çiftimizi burada da fotoğrafladık. 


Şelale önünde Kübra hanım ve Emre beyin Tekli pozlarını da çektikten sonra şansımızın da yardımı ile şelale ve etrafını boş bulduk ve Masal tadında eşsiz fotoğraflar çektik.
Ve çektiğimiz bu son fotoğraflar ile Düğün Hikayesi çekimimizi bitirdik.Tabi hatıra fotoğraflarımızı da çekildik.

Kübra & Emre çiftimize Düğün Fotoğrafçısı olarak bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. 

Bir Ömür Boyu Mutluluklar Diliyoruz.

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız