Büşra & Ahmet Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Büşra & Ahmet Çiftimizin Düğün Hikayesi 


Sizleri 9 Nisan tarihine Kuzguncuk semtinde Büşra & Ahmet çiftimizin Düğün Hikayesi çekimlerine götüreceğim.


Kuzguncukta Ekmek Teknesi dizisinin çekildiği sokakta buluştuk ve Dış Çekim çalışmalarımıza başladık. Çiftimizin çekimlerine Sarı ev önünde başladık. Sokakları o kadar çok renkli ki
fotoğraf  çekimleri için eşsiz bir yer kuzguncuk.Sokaklarda dolaşmaya devam ettik ve renkli evlerin önünde  Düğün Hikayesi çekimimize neşeli bir şekilde devam ettik. 


Gelinimiz Büşra hanımın ve Damadımız Ahmet beyin tekli pozlarını çektikten sonra Bir diğer mekanımız olan mavi evin önüne geçtik ve burada çekimimize aksesuarlarımızda eşlik etti. Çiftimiz Karadenizli olunca Kemanımız oldu kemençe ve ortaya bu eğlenceli fotoğraf çıktı.
Kuzguncukta fotoğraf çekiminin bir diğer güzelliği de boğaz manzarasının olması ve bizde bu doğal güzelliği çekimlerimizde yer vermek üzere sahil tarafına geçtik. Çiftimizin Aşklarını boğaz manzarası eşliğinde ölümsüzleştirdik .
Yaklaşık İki saat süren Düğün Hikayesi çekimimizin sonuna geldik.Düğün Fotoğrafçısı olarak bizi tercih ettikleri için teşekkür eder ve Bir Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz. 


Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız