Hanife & Mustafa Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Hanife & Mustafa Çiftimizin Düğün Hikayesi

Merhaba sevgili takipçilerim , bu blogumda sizlere çok eğlendiğimiz ve çekimden inanılmaz keyif aldığım  çiftimin Düğün Hikayesi dış çekimini yaşatacağım.


Damadımız Mustafa bey ile çekimden 3 hafta önce görüştük ve 27 Şubat tarihi için rezervasyonumuzu oluşturduk. Çiftimiz  Dış Çekimi Beşiktaş'ta bulunan ve İstanbul da evlenecek çiftlerin çokça tercih ettiği Yıldız Parkıydı.Çekim günü geldiğinde bizde Düğün Fotoğrafçısı olarak ekibimiz ile birlikte  Yıldız parkında çiftimizi beklemeye başladık tabiki ekipmanlarımız ,aksesuarlarımız ve kocaman kalpli balonumzla birlikte.Çiftimiz kısa süre içinde geldi ve Yıldız parkındaki çekimimize hemen başladık. Damadımız Mustafa bey ve Gelinimiz Hanife hanımın Muhteşem Modellik performansları ile başladık Dış çekimimize.
Çiftimizin birlikte ve tekli fotoğraflarını çektikten sonra Göletin etrafında dış çekimimize devam ettik. Çiftimizin çok neşeli olması bizi o kadar çok mutlu etti ki şimdi göreceğiniz fotoğraflardada bu keyifli anları göreceksiniz.

Karadenizli olan çiftimiz ile Düğün Hikayesi çekimlerimiz Fıkra gibi devam ediyor.
Yaklaşık 2 saat süren çekimimizin sonuna geldiğimizde aksesuarlarımız arasında bulunan beyaz kemanımız damadımız Mustafa beyin eline geçince  oldu kemençe ve çok farklı ve keyif dolu fotoğraflar ortaya çıktı :)Çiftimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz,Düğün Fotoğrafçısı olarak Mutluluklar diliyoruz.Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız