Zeynep & Ertan Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Zeynep & Ertan Çiftimizin Düğün Hikayesi

Bu blogum da 2016 yılının ilk Düğün Hikayesi çekimini sizlerle paylaşacağım. Çiftimiz ile çekim öncesi görüştük , hem albüm örneklerini inceledik hemde daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz çekimlerden fotoğrafları inceledik.


Düğün Fotoğrafı çekimi için çiftimiz ile anlaştık ve çekim günü geldiğinde Çiftimiz ile Fenerbahçe parkında buluştuk.Deniz kenarında Düğün Hikayesi çekimlerine başladık.Deniz kenarındaki çekimimizden sonra parkın iç taraflarına doğru geçtik ve renkli aksesuarlarımız ile Dış Çekimimize devam ediyoruz. Havanın soğuk olması çiftimizi ve bizi çok etkilemedi. Çekime yakınları ile gelen çiftimiz ile hatıra fotoğraflarımızı da çektik. Parkın iç kesimlerine geçtiğimizde taş duvarın olduğu bölümde bol gülücüklü pozlarımızı çektik.


Zeynep hanımın ve Ertan hanımın modellik performansları gerçekten çok iyiydi ve çiftimizin de bu performansları ile ortaya çok hoş kompozisyonlar ve fotoğraflar çıktı. 
Yaklaşık 2 saat süren Düğün Hikayesi çekimimizin sonuna geldik. Düğün Fotoğrafçısı olarak Zeynep & Ertan çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Bir başka Mutluluk Hikayesinde görüşmek üzere. 
Bizi takip etmeye devam edin :)

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönder

İnstagram Hesabımız