Gülsüm & Ahmet Çiftimizin Nişan Hikayesi

Yorum Bırakınız..Gülsüm & Ahmet Çiftimizin Nişan HikayesiBu blogumda sizlere Gülsüm & Ahmet çiftimiz ile Büyük Londra Otelinde gerçekleştirdiğimiz Nişan Hikayesini yaşatmaya çalışacağız.


Çiftimiz ile ocak ayının ilk haftası çekim için anlaştıktan sonra 20 şubat tarihinde görüşmek üzere sözleştik.
20 Şubat sabahı kuaförde çekimimize başladık. Burada Gülsüm hanımın saç makyaj hazırlıklarını fotoğrafladıktan sonra kuaför çekimimizi bitirdik. Havanın kapalı ve biraz soğuk olması sebebiyle Nişan Hikayesi çekimimizi Taksimde bulunan Büyük Londra  Otelinde gerçekleştirmeye karar verdik.


Londra Oteli hem tarihi dokusu hemde masal tadında bir mekan olması ile çiftlerimizden oldukça rağbet gören bir mekan. Mekan ücreti olarak 400 Tl talep edilsede özellikle kış aylarında çekimler için oldukça ideal bir mekan.
Yaklaşık 1 saat sonra otelimize giriş yaptık. Biraz dinlendikten sonra lobide çekimimize başladık. 
Boy aynası önünde başladığımız çekime piyano önünde devam ettik.Daha sonra kırmızı halılar ile süslenmiş merdivenlerde çekimimize devam ettik. Hem eğlendiğimiz hemde keyif aldığımız çekimimize üst katta bulunan  102 nolu odada devam ettik. Nişan Hikayesi fotoğrafçısı olarak bu mekanı çok seviyoruz. Odanın herşeyinden faydalandık ve ortaya aşağıdaki bu fotoğraflar çıktı. 

Son olarak Otelimizin teras katına çıkarak Nişan Hikayesi çekimimizin son pozlarını çektik.


Terasta çektiğimiz fotoğraflar ile birlikte  yaklaşık 2 saat süren çekimimizin sonuna geldik. Çok keyifli bir 2 saat geçirdik ve çiftimizin mayıs ayındaki Düğünü için de şimdiden anlaşıp kaydımızı oluşturduk.

Mayıs ayında hikayeye kaldığımız yerden devam edeceğiz ...
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız