İnci & Hasan Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
İnci & Hasan Çiftimizin Düğün Hikayesi

İnci & Hasan çiftimiz ile gerçekleştirdiğimiz Dış Çekimi sizlerle paylaşacağım. Aralık ayında gerçekleştireceğimiz çekim öncesi çiftimiz ile anlaştık. Çiftimiz yaklaşık 2 ay önce evlenmişlerdi ve o telaş ile fotoğraf çekimini unuttuklarını söylediler ve bizde seve seve çekimlerinizi gerçekleştirebileceğimizi söyledik . Kuzguncuk sokakları ve sahilinde Düğün Fotoğrafı çekimi için anlaştık. Gelinimiz İnci Hanım ve Damadımız Hasan bey ile kuzguncuk sahilinde buluştuk ve aralık ayında olmamıza rağmen yaz havasının olması hepimizi mutlu etti ve Boğaza karşı Düğün Hikayesi çekimimize başladık.
 Çiftimizin Keyif dolu pozları ile neşeli bir çekim gerçekleştiriyoruz.Gelin hanımın ve Damat beyin tekli fotoğraflarını da çektikten sonra kuzguncuk sokaklarına geçtik.

 Kuzguncuk sokaklarının en güzel ve bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi renkli evleri ve sokakları. Evler bu kadar güzel olunca fotoğraflarda bir o kadar güzel oluyor.

 Aşk dolu pozlarını fotoğrafladığımız çiftimizin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Yaklaşık 2 saat süren  Düğün Hikayesi çekimimizin sonuna gelmiştik.


Biz Düğün Fotoğrafçısı olarak çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Türkiye'nin her ilinde çekim yapıyoruz.Sizde en mutlu günlerinizde fotoğraflarımız ile yanınınızda olmamızı isterseniz hemen iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.En mutlu günlerinizin fotoğrafçısıyız :)Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönder

İnstagram Hesabımız