Rabia & Uğur Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Rabia & Uğur Çiftimizin Düğün Hikayesi

Sizlere bu hikayemde Rabia & Uğur çiftimizin Taksim Büyük Londra Otelinde gerçekleştirdiğimiz çekimden bahsedeceğim ama önce isterseniz çekim öncesinde yaşananlardan bahsedeyim.
Rabia hanım daha önce çekimlerini gerçekleştirdiğimiz sebile hanımın arkadaşı ve çekimlerimizi çok beğendiği için Bizimle çalışmak istediğini söyledi bizde seve seve sizin en mutlu günününüzde yanınınızda olmaktan büyük keyif alacağımızı söyledik. Kasım ayının sonunda Uğur bey ve Rabia hanım ile beşiktaşta görüştük ve tanıştık. Çekim hakkında detayları konuştuk ve mekanımızı belirledik.Malum aralık ayında çekim yapacağımız için havanın kötü olma durumuna karşı tedbirimizi aldık ve otelde rezervasyonumuzu oluşturduk. Çiftimiz ile her konuda anlaştıktan sonra kaydımızı aldık ve çekim gününü beklemeye başladık.


Düğün günü geldiğinde damadımızın jesti ile bizi yerimizden aldı ve gelin hanımın yanına kuaföre götürdü.Gelin hanımın saç makyaj hazırlıklarını yaptıktan sonra 13.30 gibi Londra Oteline geldik. Çekim öncesi Damadımızın diğer jesti kahvelerdi, çekim öncesi çiftimiz ile kahve keyfi yaptıktan sonra Düğün Hikayesi çekimimize hazırdık. Büyük Londra Oteli her anlamıyla çok güzel ve özeldi, masal tadında fotoğraflar bizi bekliyordu. Biz Düğün Fotoğrafçısı olarak mekanı son kez bi göz attıktan sonra Lobide çekimimize başladık. Hem Rabia hanımın hemde Uğur beyin modellik performansları harikaydı ve mükemmel fotoğraflar  çıkmaya başladı. Lobide büyük boy aynası ,piyano ve bar bölümünde Düğün Hikayesi fotoğraflarımızı çektikten sonra Merdivenlerin olduğu bölüme geçtik. 

Işıklandırmanın çok güzel olduğu ve basamakları süsleyen Kırmızı halılar eşliğinde Rüya gibi fotoğraflar çekmeye devam ettik. Çiftimiz de mekanın büyüsüne kapılıp kendileri poz vermeye başlayınca çekim çok daha keyifli oldu. Çiftimiz çok neşeli olunca fotoğraflarda neşelendi J
Merdivendeki çekimimizden sonra 201 no’lu odaya geçtik ve pencere önünde harika bir fotoğraf çektik. 


Daha sonra Otelimizin  teras bölümüne çıktık ve masal tadındaki Düğün Hikayesi çekimimizi burada çektiğimiz fotoğraflar ile sonlandırdık.


Çiftimiz ile harika bir gün geçirdik ve en mutlu günlerine şahit olduk. Bizleri tercih ettikleri için teşekkür eder bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.En Mutlu Günlerinizin Fotoğrafçısıyız.

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız