Dilek & Fırat Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Dilek & Fırat Çiftimizin Düğün Hikayesi

Bu hikayemizde Aralık ayında evlenecek olan çiftimizin Düğün Hikayesini fotoğraflarımızla ve yazılarımız ile sizlere yaşatmaya çalışacağım. Damadımız Fırat bey ile Üniversiteden okul arkadaşıyız ve yaklaşık 3 ay öncesinden irtibata geçtik ve en mutlu günlerini seve seve fotoğraflayabileceğimi söyledim ve hemen kaydımızı oluşturduk. Aralık ayı başında çekimlerini gerçekleştireceğiz ve havanın da kötü olma olasılığı çok yüksekti. Düğün günü geldiğinde çiftimiz hava konusunda çok şanslıydı aralık ayında güneşli bir hava vardı ve biz Düğün Fotoğrafçısı olarak bu hava  çok iyi geldi.


Sabah bayan kuaföründe saç ,makyaj hazırlıklarını fotoğrafladıktan sonra  ilk mekanımız olan ve çiftimizin isteği ile tarabya sahilinde çekime başladık. Gelinimiz ve damadımızın pozitif enerjisi ile masal tadında pozlar çektik ve hızlı bir şekilde Emirgan Korusuna geçtik. 

Kış sezonu olduğundan Koru alanında çeşitli tadilatlar olmasına rağmen çekim için elverişliydi ve bizim gibi bir çok çiftte bu güzel hava ile koruda Dış Çekim yaptırıyorlardı.

Bizde çekimimize başladık ve korunun farklı yerlerinde fotoğraflarımızı çektik. Günbatımına doğru ışığın ağaçların arasından süzülmesini fırsata dönüştürdük ve Dilek & Fırat çiftimizin aşklarını günbatımı eşliğinde ölümsüzleştirdik.Çekimimizde renkli aksesuarlarda kullandık. Hem Dilek hanımın hemde Fırat hanımın tekli pozlarını da modellik performansları eşliğinde çektik. 
Emirgan Korusunda çiftimizin son pozlarınıda çektikten sonra Düğün Hikayesi çekimimizin sonuna geldik. Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Düğün Fotoğrafçısı olarak en mutlu günlerinizin fotoğrafçısıyız :)Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız