Büşra & Uğur Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Büşra & Uğur  Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yeni bir Düğün Hikayesi ile sizlerleyiz. Büşra & Uğur çiftimiz ile Dış Çekimlerini Rahmi Koç Müzesinde gerçekleştirmek için anlaştık ve Düğün günü Gelin hanımın saç makyaj gibi hazırlıkları için bayan kuaföründe buluştuk. Gelim hanım bu özel güne hazırlanırken hem bu anları fotoğrafladık hemde büşra hanım ile sohbet edip kendilerini tanıdık ve fotoğraf çekimi için isteklerini dinledik.

Gelin hanımın hazırlıkları bittikten sonra Damadımızda geldi ve Rahmi Koç Müzesine çiftimizin Dış Çekimlerini gerçekleştirmek üzere yola çıktık. Yaklaşık yarım saat sonra mekanımıza geldik ve giriş ücreti olan 400tl'yi ödedikten sonra çekimimize başlamak için son hazırlıklarımızı yaptık. Mekan ile ilgili size kısa bir bilgi vereyim, İstanbul Halıcıoğlunda olan Müze havanın kapalı ve yağışlı olduğu zamanlarda istanbulun en çok tercih edilen mekanı ve randevu sistemi ile çalışmaktadırlar.Mekanda Klasik araçlar tramvay vagonları ,gemi vs. birçok aksesuar var. Çiftimiz ile ilk salon da bulunan klasik araçlar önünde çekime başladık

.Daha sonra üstü kapalı olan bahçe kısmına geçtik ve aksesuarlarımız eşliğinde çekimimize devam ettik. Gelin ve Damadımızın aşk dolu bakışları ile pozlarımızı çekmeye devam ediyoruz.

 Bahçedeki çekimimizden sonra vagonların olduğu bölüme geçtik ve önce Büşra hanımın sonrada Uğur beyin tekli pozlarını çektik. Daha sonra kalabalık arkadaş grubuyla gelen çiftimizin hatıra fotoğrafını çektik ve hızlı bir şekilde gelin evine oradaki gelin alma merasimini fotoğraflamaya geçtik


.Malum haftasonu olunca bizde trafikte biraz vakit kaybettikten sonra Büşra hanımın ailesiyle olan en özel anlarını fotoğrafladık.
Damat bey gelin hanımı aldıktan sonra bizde Düğün Fotoğrafçısı olarak çekimimize son verdik ve bir Aşka daha şahit olmanın ve bu aşkı fotoğraflamanın gururu ile  evimizin yolunu tuttuk.

En Mutlu Günlerinizin Fotoğrafçısı Olmaya Devam edeceğiz :)
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız