Zülal & Gürdal Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Zülal & Gürdal Çiftimizin Düğün Hikayesi 


31 Ekim tarihi için Zülal hanım ile çekim hakkında konuştuk ve anlaşmamızı yaptık ,çekim gününü beklemeye başladık . 4 ekimde gerçekleştirdiğimiz Nişan Hikayesi çekimimiz olan  Sebile & Fatih çiftimizden fatih beyin kuzeni olduğunu öğrendik ve tabiki 31 ekimde çekim boyunca tanıdık yüzler görmek bizi çok mutlu etti.


Düğün günü ilk olarak kuaförde çekimimize başladık,saç makyaj gibi hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra Damat beyde geldi ve Dış Çekim yapacağımız Florya parkı ve sahiline geçtik. Kasım ayında alınan karar gereği artık Floryada Dış çekim yapılmasına izin verilmiyor.

Hava biraz rüzgarlıda olsa çekimimize renkli aksesuarlarımız eşliğinde başladık.
Çekimlerde genelde gelinler fotoğraf çektirmeyi daha çok sever damatlar ise pek istekli olmaz ,ama Gürdal beyin performansını anlatmadan geçemeyeceğim. Modellik performansı gerçekten tebriği hak ediyor. Sonbaharında yavaş yavaş etkisini göstermesiyle birlikte  çoğu yer kurumuş yapraklarla doluydu.
Düğün Fotoğrafçısı olarak mekana göre hazırladığımız pozlarla çiftlerimize güzel bir çekim sunuyoruz.Yaklaşık 2 saat süren Floryadaki dış çekimimizi bitirdikten sonra Gelin evine evdeki örf ,adet ve kuşak bağlama merasimini fotoğrafladık ve çiftimizi ömür boyu sürecek olan mutluluğa uğurladık.Düğün Fotoğrafçısı olarak çiftimizin Düğün Hikayesi çekimlerini gerçekleştirmekten en mutlu anlarını fotoğraflamaktan büyük keyif aldık.

Çiftimize  bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız