Merve & Mehmet Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Merve & Mehmet Çiftimizin Düğün Hikayesi


Amasya şehrinde birbirine aşık çiftimizin Düğün Hikayesi çekimlerini gerçekleştirdik ama önce isterseniz çekim öncesi detaylardan bahsedeyim sizlere.
Gelinimiz Merve hanım internet sayfamızı görüp fotoğraflarımızı inceledikten sonra bize iletişim numaramızdan ulaşıyor ve çekimler hakkında detaylı bilgi alıyor.Gerekli bilgileri aldıktan yaklaşık 2 saat sonra kayıt yaptırmak istediğini söylüyor ve bizde Amasya çekimi için rezervasyonumuzu yapıyoruz.


Düğün günü geldiğinde sabahın erken saatlerinde Amasya'nın ilçesi olan Merzifon da çiftimiz ile buluştuk ve kuaför hazırlıkları için kuaför salonuna geçtik. Merve hanımın  saç makyaj hazırlıklarını fotoğraflarken bir yandan da gelinimiz ile sohbet edip daha yakından tanımaya çalışıyoruz ,böylece dış çekimde neler istediğini öğreniyoruz hemde  çekim yaptığımızda poz verirken  daha rahat oluyorlar bizde  her daim güler yüzlü Düğün Fotoğrafçısı olduğumuz için çekimlerde çiftimize bu rahatlığı yansıtıyoruz. 


Kuafördeki çekimimizi bitirdikten sonra damadımız Mehmet beyde geldi ve bizde hemen Amasya merkezine doğru yola koyulduk.Hava çok güzeldi ve bu duruma bizim kadar çiftimizde çok sevindi.
Amasyaya geldiğimizde ilk çekim mekanımız olan Amasya Kalesine çıktık ve Amasya'nın müthiş manzarasıyla karşılaştık.Manzaranın keyfini çıkardıktan sonra Gelin & Damat çekimimize başladık.
Çeşitli aksesuarlarımızla Dış Çekimimizide renklendirdik. Kaledeki çekimimizden sonra Amasya evlerinin olduğu tarih kokan sokaklarda dolaşmaya ve Düğün Hikayesi çekimimize devam ettik. 
Damadımız o kadar neşeliydi ki bizi çok güldürdü  çok keyif aldık çiftimizin aşk dolu gülüşlerini fotoğraflamaktan.
Amasya sokaklarında Dış çekime devam ederken dışarıdaki herkesin meraklı bakışları ve ilgileri çiftimizin üzerindeydi, çiftimiz birçok tebrik sözleri ve duaları aldıktan sonra buradaki çekimimizi bitirdik ve Amasya Merzifon arasındaki bir göl kenarına geçtik ve buradaki çekimimizi gerçekleştirdik.


Merve & Mehmet çiftimizin Düğün Hikayesi Dış çekimlerinin sonuna geldik. Biz Düğün Fotoğrafçısı olarak çiftimize bir  ömür boyu mutluluklar diliyoruz bİzi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

Bir başka Düğün hikayesinde görüşmek üzere AMASYA :)
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız