Katerina & Burak Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Katerina & Burak Çiftimizin Düğün Hikayesi


Sizlere bu paylaşımımızda çiftimizin Düğün Gününde yaşadıkları heyecanı ve mutluluklarını yaşatmaya bir parçada olsa sizi o güne götürmeye çalışacağız.
Burak bey ile telefonda görüştükten sonra detayları konuşmak için çiftimizle Kadıköy'de buluştuk ve detayları konuştuktan sonra 8 Kasım tarihi için anlaştık.


Düğün Günü geldiğinde gelinimizin evinde gelin hanımın hazırlıklarını fotoğraflamaya başladık.


 Bizim içinde çok ayrı bir yeri olan bu çekimimizde ilk defa bir yabancı gelin hanımı fotoğrafladık. Şuana kadar çekiminden en çok keyif aldığım gelin eviydi diyebilirim ,Katerina hanımın neşeli halleri bizleri de oldukça mutlu etti. Saç makyaj hazırlıklarından sonra takılarda takıldı ve gelinimiz hazırolduğuna göre Damat beyi çağırdık ve Gelin hanımı alkışlar eşliğinde uğurladık , duygusal anlarda yaşandı tabi.


Çiftimiz ile nikah töreninden sonra çiftimizin isteği üzerine Dış Çekimin yapılmasını istedikleri Moda Parkı ve sahilinde buluştuk.Güleryüzlü ve bir o kadar da neşeli çiftimiz ile çok keyifli bir çekime başladık. 


Bizim çat pat ingilizcemiz ,gelin hanımın da çat pat türkçesiyle ve damadımızın beni tercüme etmesiyle istediğimiz pozları daha doğal ve güzel bir şekilde çektik. Yaklaşık iki saat süren  Düğün Hikayesi çekimimizin sonuna geldik.

Biz Düğün fotoğrafçısı olarak Katerina & Burak çiftimizin en mutlu günlerini fotoğraflamaktan çok keyif aldık .Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz :)

En Mutlu Günlerinizin Fotoğrafçısıyız.
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız