Sebile & Fatih Nişan Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Sebile & Fatih Nişan Hikayesi

Sizlere bu blogumda İstanbul Florya da çekimlerini gerçekleştirdiğimiz Sebile & Fatih çiftimizin Nişan Hikayesini yazılarımızla ve fotoğraflarımızla yaşatmaya çalışacağız.
 Çiftimiz bize Facebook sayfamız üzerinden ulaştı. Düğün & Nişan fotoğrafçısı olarak bizim internet sitemizi ve facebook sayfamızı incelediklerini ve çalışmalarımızı beğendiklerini ve Nişan fotoğrafları için bizimle çalışmak istediklerini söylediler,bizde memnuniyetle fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştireciğimizi söyledikten sonra anlaşmamızı yapıp çekim gününün gelmesini beklemeye başladık.

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı olarak Avrupa yakasının en çok tercih edilen mekanlarından Floryaya geldik ve çiftimizi beklemeye başladık. 

Biraz gecikmeli olarak geldikten sonra hızlı bir şekilde Nişan Hikayesi çekimimize başladık. H..sonu olması nedeniyle ve Düğün & Nişan sezonu olmasıyla dış çekim mekanlarının hepsi doğal olarak çok kalabalık oluyor. Florya parkının doğal güzellikleriyle ve aksesuarlarımız ile fotoğraflarımızı çekmeye başladık. Sebile hanımın zarif güzelliği ve  Fatih beyin şıklığı ile çok güzel pozlar yakaladık. 


Çekimlerimizi tamamladıktan sonra çok hızlı bir şekilde çiftimizi nişan törenlerine uğurladık. 
Çiftimize evliliğe giden bu yolda mutluluklar diliyoruz , Düğün Fotoğrafçısı  olarak bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız