Neslihan & Yunus Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Neslihan & Yunus Çiftimizin  Düğün Hikayesi

Çiftimiz bizimle Facebook sayfamız üzerinden iletişime geçti.Yaklaşık 1,5 yıldır evli olduklarını ama düğün günü çekilmiş oldukları fotoğrafları beğenmediklerini ve yeni bir çekim istediklerini söylediler.


Bizde Düğün Fotoğrafçısı olarak çiftimiz ile trashday çekimleri konusunda anlaştık.
Çekimlerini Üsküdar Kız Kulesi manzarasında , Şile Ağva ve Saklıgöl de gerçekleştireceğiz.
Çekim günü geldiğinde Üsküdar da çiftimiz ile buluştuk. Kız Kulesi'nin de bize eşlik etmesiyle Düğün Hikayesi çekimimize başladık. Huzur  Temalı fotoğraflarımızı  çektikten sonra hemen yola çıktık ve yaklaşık 1.5 saat sonra Saklıgöl'e vardık. 
Sakin bir mekan olması ve doğal güzelliğinin olması cezbediyor ve vakit kaybetmeden aksesuarlarımız eşliğinde çekimimize başladık. Fotoğraf çektirmeyi çok seven çiftimiz ile keyifli bir çekim gerçekleştiriyoruz. Hava da güzel olunca değmeyin keyfimize :)
Saklıgöldeki çekimimizi de tamamladıktan sonra diğer  mekanımız olan Kadırga koyuna geçtik.
Kadırga koyu o kadar güzel ki koya aşık olmamak mümkün değil.Neslihan hanım ve Yunus bey ile aksesuarlarımız ile trashday çekimlerimize devam ettik. İnternet üzerinden bize ulaşan çiftimiz ile kadırga koyundan sonra son mekanımız olan Şile Ağva plajına geçtik.
 Son hazırlıklarımızı yaptıktan sonra plaja indik, havada miiss , aşk dolu bakışlarla plajdaki çekimlerimizi de eğlenceli bir şekilde gerçekleştirdik.
Bugünkü çekimlerimizin de sonuna geldik. Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz :)

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız