Merve & Hazar Nişan Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Merve & Hazar Nişan Hikayesi

Sizlere bu blogumuzda çiftimizin nişan hikayesi çekimlerini yaşatmaya çalışacağız.
11 Ekim tarihi için çiftimizle detayları konuştuktan sonra Dış Çekim konusunda anlaştık.
Havanın kötü olma olasılığına karşı Rahmi Koç Müzesine rezervasyonumuzuda yaptırdık ve düşündüğümüz gibi oldu hava yağmurluydu ve bizde öğlen 2 gibi  Rahmi Koç Müzesinde çekimimize başladık. 


Düğün Fotoğrafçısı olarak  önce müzenin bahçesinde başladık çekimimize. Hem Merve hanımın hemde Hazar beyin güleryüzlü olması çekimlerimize ilk dakikadan itibaren olumlu yansıdı. Müzenin olmazsa olmazı bahçe kısmında bulunan çift katlı kırmızı otobüste fotoğraf çektirmekti.Bizde çiftimizi bu şirin otobüs önünde fotoğrafladıktan sonra iç kısma geçtik ve klasik araçların olduğu  salonda Nişan Hikayesi çekimlerimize devam ettik.


 Bu bölümdeki çekimlerimizi bitirdikten sonra iç bahçe kısma geçtik ve aksesuarlarımız eşliğinde eğlenceli çekimimize devam ettik. Aşk dolu bakışlarında bize eşlik etmesiyle harika fotoğraflar çektik.


 Nişan Hikayesi çekimimize Tarihi Tramvayların içinde ve önünde devam ettik. Hem Merve Hanımın hemde Hazar beyin model performansları okadar etkileyiciydi ki ortaya bu harika fotoğraflar  çıktı.


 Son pozlarımızı da çektikten sonra çekimimizi keyifli bir şekilde sonlandırdık.

Biz Düğün & Nişan Fotoğrafçısı olarak çiftimize mutluluklar diler, mutluluğa giden bu yolda bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.


Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız