Gizem & Can Nişan Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Gizem & Can Nişan Hikayesi

Sizlere bu blogumda Gizem & Can çiftimizin Fenerbahçe Parkında gerçekleştirmiş olduğumuz Nişan Hikayesi çekimini anlatacağım ve fotoğraflarımızla sizlere o günü yaşatmaya çalışacağız.


Gizem hanım bize daha önceden çekim yaptığımız mutlu bey vasıtasıyla ulaşıyor.2 ay öncesinden 4 ekim tarihine rezervasyonumuzu aldık. Gizem hanım Nişan Hikayesi çekimi için çok heyecanlıydı,bizde bu heyecanın fotoğraflara çok güzel yansıyacağının farkındaydık ve bizde heyecan ile o günün gelmesini bekledik.


4 ekim günü geldiğinde çiftimiz kalabalık bir arkadaş grubu ile Fenerbahçe Parkına gelmişti. Çok keyifli bir çekim olacağını daha çekime başlamadan hissettik.Fenerbahçe Parkının Denize bakan kısmında Nişan Hikayesi çekimimize başladık. Gizem hanım çok şık balık model nişan elbisesiyle çok zarif ve Can beyde takım elbisesiyle çok şıktı. Aşk dolu bakışlarını fotoğrafladık. 
Daha sonra parkın iç taraflarına doğru geçtik ve çekimimize devam ettik. Düğün Fotoğrafçısı olarak nişan hikayesi  çekimimizi aksesuarlarımız ile renkli ve eğlenceli hale getirdik.Fenerbahçe parkı Anadolu yakasında  Dış çekim isteyenler için çok güzel bir seçenek olabilir. Parkın içinde birçok güzel mekan var.Son olarak parkın üst tarafında kalan çitlerle çevrili olan yerde Nişan hikayesi çekimimizi yapktıktan sonra Bugünkü çekimimizin sonuna geldik.Çiftimize bu önemli adımlarında yanında olmaktan ve bu özel anlarını fotoğraflamaktan çok keyif aldık. Düğünde görüşmek üzere :)
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız