Züleyha & Atilla Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Züleyha & Atilla Düğün Hikayesi

Züleyha hanım bize Mail adresimizden Mayıs ayında bizlere ulaştı ve 28 Ağustos'ta Denizli de Düğün Hikayesi çekimi istediğini söyledi. Detayları konuştuk ve çiftimiz ile anlaştık.
28 Ağustos tarihinde sabah erkenden kuafördeki çekimimize başladık. Hem gelin hanım ve damat bey ile tanıştık hemde kuaför hazırlıklarını fotoğrafladık. Çok sempatik olan çiftimiz ile sohbetimize devam ediyoruz. Almanya'dan gelen Züleyha hanım ile dış çekim hakkında detayları konuştuk ve kuaför hazırlığı bittiğinde bizde gelinliğinin detaylarını fotoğrafladık
.

 Damadımız da geldiğine göre artık gelin evine geçebiliriz  ve oradaki merasimi  örf ve adetleri fotoğraflayabiliriz.
Dikkatimi çeken en güzel adet olarak gelin hanıma takılan karanfiller oldu.Öğrendiğim kadarıyla eskiden gelinler güzel koksun diye takılan karanfil şimdilerde de bu adetin yaşatılması biz Düğün Fotoğrafçısı olarak çok hoşumuza gitti.


Burada da en özel anları fotoğrafladıktan sonra çamlık parkına geçtik ve  çiftimizin dış çekimine başladık. Çamlık parkı yeşili ve göletiyle Denizlide en çok tercih edilen mekanların başında geliyor. Büyük bir alana sahip bu parkta çok rahat bir şekilde düğün fotoğrafı çektirebilirsiniz dedikten sonra bizde çok güzel fotoğraflar çektik.Söylemeden geçemeyeceğim gelin hanımın zerafeti ve damat beyin karizması ile ikiside modellere taş çıkartacak bir performans sergilediler.


Çamlık parkındaki çekimi de bitirdikten sonra Denizli deki olmazsa olmaz mekanımız Pamukkale'ye doğru yola çıktık. Yaklaşık yarım saat sonra pamukkaledeydik ve denizli manzarası eşliğinde çekimimize başladık.

Gelin hanımın anne ve babasının düğün fotoğraflarını yanında getirmesi  ile çekimi çok anlamlı hale getirdik ve çiftimiz ile birlikte fotoğrafımızı çektik. Damat beyde aynı şekilde  ailesinin evlilik fotoğrafını getirmişti ve onlarla birliktede fotoğrafımızı çektik. Çok eğlenceli geçen düğün hikayesi çekimimizin yavaş yavaş sonuna geliyoruz ve Pamukkale de gün batımındaki çekimimiz ile Züleyha & Atilla çiftimizin Düğün Hikayesi çekimimizi aşk ile sonlandırdık.


Biz Düğün Fotoğrafçısı olarak çiftimize bizi tercih ettikleri için teşekkür eder bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.


Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönder

İnstagram Hesabımız