Tuğba & Eray Düğün Hikayesi

1 yorum
Tuğba & Eray Düğün Hikayesi

Çiftimiz  bizi İnternet üzerinden buldu ve yaklaşık 1 saat  gibi kısa bir sürede kaydımızı aldık.2 şehirde 3 çekim olacaktı.İlk olarak çiftimizin kına gecesi çekimini gerçekleştirdik. 


Çiftimiz ile de tanıştık. Gelin hanımla  anlaşma aşamasında konuştuğumuzda gelinimizin en önemli isteği güler yüzlü bir fotoğrafçı idi, bizde bu konuda en doğru kişiyi bulduğunuzu  söyledik.Kına gecesindeki çekimimizi bitirdikten sonra çiftimiz ile yarınki dış çekimde görüşmek üzere vedalaştık.Düğün Fotoğrafçısı olarak dış çekim için kuzguncuk sokakları ve Kız kulesi manzarasını mekan olarak seçtik. Çiftimiz ile Kuzguncukta buluştuk. Hem Gelinimiz hemde damadımız o kadar çok neşeliydi ki bazı anlarda gülmekten fotoğraf çekemediğimiz bile oldu. 
Kuzguncuktaki renkli evlerde ve sokaklarda Düğün Hikayesi çekimlerimizi gerçekleştirdikten sonra Kız kulesi manzarasının olduğu  sahile geçtik. Çiftimiz kalabalık bir arkadaş grubu ile gelmişti.
Kız kulesi manzarası eşliğindeki çekimimizi de gerçekleştirdikten sonra çiftimiz ile kısa süreliğine 2. çekim mekanımız olan İzmir de  görüşmek üzere vedalaştık.


Yaklaşık 5 gün sonra İzmir de  Neşe dolu ve birbirine çook Aşık çiftimiz ile buluştuk. Hazırlıklar tamamlandıktan sonra Çeşme Alaçatıda çekim yapmaya karar verdik ve yaklaşık 30 dakikalık yolculuktan sonra Alaçatıya vardık. Değirmenleriyle ,rengarenk çiçekleriyle ve evleriyle meşhur olan bu şirin yer , Düğün Hikayesi çekimlerinin ve biz Düğün fotoğrafçılarının en gözde yeri.
Sokaklara bıraktık kendimizi ve begonvil çiçekleriyle dolu evin önünde başladık çekimimize.
Renkli evlerin önünde Düğün Hikayesi çekimimize devam ettik.


Ve tabiki aksesuarlarımızla da çiftimizin çekimlerini daha da güzelleştirdik.
Ve bir çekimimizin daha sonuna geldik.Çiftimizin Düğün Klibini Youtube kanalımız Smile Life Photography den izleyebilirsiniz.
Tuğba & Eray çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 

En Mutlu Günlerinizin Fotoğrafçısıyız :)

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

1 yorum:

  1. çekimlerinizi beğenerek takip ediyorum,seneye düğünüm olacak sizinle calışmayı sabırsızlıkla bekliyoruum 😀

    YanıtlayınSil

İnstagram Hesabımız