Duygu & Ender Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Duygu & Ender Düğün Hikayesi

Sizlere bu Blogumda Duygu & Ender çiftimizin Düğün hikayesi çekimini fotoğraflarımızla ve yazılarımız ile yaşatmaya çalışacağız.


Ender bey bize Facebook sayfamız üzerinden ulaştı ve çekim yaptırmak istediğini söyledi.Düğün Fotoğrafçısı olarak çiftimiz ile anlaştık ve çekim gününün gelmesini çiftimiz kadar heyecanlı bir şekilde beklemeye başladık.Çekimlerimizi kuzguncukta gerçekleştirecektik. Çekim günü sabah erken saatlerde kuzguncuğa gidip Düğün Hikayesi çekimimizi gerçekleştirip öğlen çiftimizi düğünlerine yetiştirecektik ama sabah kuzguncuğa gittiğimizde öyle bir yağmur yağıyorduki arabadan duışarı bile çıkamadık.Ve şöyle bir çözüm bulduk düğünden sonra dış çekimimizi gerçekleştirmeye karar verdik. Çiftimizin düğününe misafir olduk ve çok eğlendik.Düğünden sonra yaklaşık akşam 18 gibi kuzguncuğa geldik ve renkli evlerimizde çekimimize başladık.
 Çiftimiz ve arkadaşları eşliğinde çok keyifli bir çekim gerçekleştiriyoduk, hem sohbet edip hemde aşk dolu anlarını fotoğraflarımız ile ölümsüzleştiriyoruz.

Renkli evlerin önünde çekimimizi bitirdikten sonra kuzguncuk sahiline geçtik ve boğaz manzarası eşliğinde çekimimize kaldığımız yerden devam ettik.
 Gerçekten çok kibar ve neşe dolu çiftimiz ile çekim yapmaktan biz düğün fotoğrafçısı olarak çok keyif aldık.  
Çiftimiz ile günbatımında son fotoğrafımızı çektikten sonra Düğün Hikayesi çekimimizin sonuna geldik.


Çiftimize bizi tercih ettikleri için teşekkür eder , bir ömür boyu mutluluklar dileriz :)

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız