Merve & İshak Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Merve & İshak Çiftimizin Düğün Hikayesi

Merve  hanım ile aralık ayında görüştük ve 2 Ağustos tarihi için rezervasyonumuzu yapıp kaydımızı aldık. Denizli de çiftimizin Düğün Hikayesi çekimlerini gerçekleştireceğimiz günü heyecan ile beklemeye başladık.


Veee beklenen gün geldi, İshak bey ve Merve hanım ile buluşup Denizli'nin en güzel mekanı olan Pamukkaleye doğru yola çıktık.Şehir merkezine yaklaşık 20 dakika uzaklıkta olan Pamukkaleye  geldiğimizde çok sıcak bir hava karşıladı bizi.


Çeşitli aksesuarlar ile keyifli bir  Düğün hikayesi çekimimize başladık.Sıcak havaya rağmen hem İshak bey hemde Merve hanım mimikleriyle ve performanslarıyla mükemmel fotoğraflar çekmemize yardımcı oldular :)Pamukkale içindeki  antik şehirde çekimlerimize devam ettik.Antik tiyatrodaki çekimimizde çok güldük ve çok eğlendik,damat beyin ekstra  performansı ile harika dakikalar geçirdik.


Daha sonra Bizans Şehir kapısında çekmimize devam ettik.Restorasyonu tamamlanan kapı Pamukkalenin en güzel yeri diyebilirim.Pamukkaledeki mekanlarımızda düğün fotoğraflarımızı çektik ve düğün hikayesi çekimlerimizin sonuna geldik.
Biz Düğün Fotoğrafçısı olarak çiftimizin en mutlu günlerinde yanlarında olmaktan çok keyif aldık.

Çiftimize Bir Ömür Boyu Mutluluklar Diliyoruz.


Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız