Letafet & Yakup Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Letafet & Yakup Düğün Hikayesi

Sizlere bu blogumda Eskişehir'de gerçekleştirdiğimiz Düğün Hikayesi çekimimizi anlatacağım ve fotoğraflarla da o günü sizlere de yaşatmaya çalışacağım.


Yakup bey  bize aralık ayında ulaştı ve  uzun zamandır bizi  takip ettiğini ve 21 temmuzda düğünü  olduğunu , dış çekim fotoğraflarını bize çektirmek istediğini söyledi. Bizde seve seve Düğün Hikayesi çekimlerinizi gerçekleştirebileceğimizi söyledik ve çekim detayları hakkında konuştuktan sonra Letafet & Yakup  çiftimiz için rezervasyonumuzu yaptık.


Uzun bir bekleyişten sonra  Düğün Günümüz geldi ve bizde sabah erken saatlerde Eskişehir de çiftimiz ile buluştuk. Eskişehirin doğası ve güzelliği bize çekim için birçok mekan sunuyor,bizde ilk mekan olarak Sazova parkını seçtik. Gölet kenarında çekimimize başladık. Eskişehire gelmişken Korsan gemisi ve  Masal Şatosunda çekim yapmamak olmazdı.


 Çiftimizi bir anda parkın gözdesi oldu ve en az bizim kadar oraya gelen misafirler de fotoğraf çekmeye ve çekilmeye başladılar.Sazova parkındaki çekimimizi bitirdikten sonra bir başka güzel mekan olan  renkli ve harika evlerin olduğu Odunpazarı evleri ve sokağında çekimimize devam ettik.Çiftimiz ile renkli ve keyifli  fotoğraflar çektik. Havanın sıcak olmasına rağmen neşeli bir Düğün hikayesi çekimi gerçekleştiriyoruz.


Buradan sonra son mekanımız olan adalar denilen yere geçtik. Burada çay üzerindeki köprüler  ve gondol ile çekimimize  devam ettik. Çiftimiz ile gondola bindik ve çekimimizi daha da renklendirdik.
 Yorucu bir çekimin ardından Düğün Hikayesi çekimimizin sonuna geldik. Letafet & Yakup çiftimize  en mutlu günlerinde bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Biz  Düğün Fotoğrafçısı olarak  Türkiye'nin her bölgesinde  en mutlu günlerinizde yanınızdayız.

Bizi takip etmeye devam edin :)Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönder

İnstagram Hesabımız