Esra & Mehmet Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Esra & Mehmet Çiftimizin Düğün Hikayesi

Çiftimiz ile aylar öncesinden konuşup rezervasyonumuzu  aldık. Çekimlerimizi 13 Ağustos tarihinde Tokat'ın Niksar ilçesinde gerçekleştireceğiz.Biz Düğün Fotoğrafçısı olarak bir gün öncesinde  çiftimizin kına çekimleri için  Niksara geldik.
Çiftimiz ile hem tanıştık hemde kına fotoğraflarımızı çektik.Güzel geçen gecede fotoğraflarımızı çektikten sonra çekimimizi sonlandırdık.


Düğün günü geldiğinde Esra hanım ile kuaförde buluştuk ve kuaför hazırlığı çekimimize başladık.Saç ve makyaj çekimlerimizi keyifli bir şekilde gerçekleştirdik.


Kuafördeki çekimimizi bitirdikten sonra dış çekim yapacağımız ilk mekan olan Niksar kalesine  geçip Manzarası müthiş olan mekanımızda Düğün Hikayesi çekimlerimize devam ettik.
 Kalede birde tarihi bir mekan var ve şuan restorant olarak işletiliyor o mekanımızda da çekimimizi yaptıktan sonra Kaledeki fotoğraf çekimimizi bitirdik.


 Buradan ise Ayvaz Doğa Parkına geçtik.
Neşeli bir çekim gerçekleştiriyoruz  çiftimiz ile ve ayvaz parkında ki çekime hemen başladık. Parktaki misafirlerin bakışları arasında çekimimize devam ettik. Yaklaşık 1 saat süren çekimin ardından çiftimizin Düğün Hikayesi çekimlerinin sonuna geldik.

Çiftimize Bir Ömür Boyu Mutluluklar diler ,bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız