Canan & Adem Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Canan & Adem Çiftimizin  Düğün Hikayesi

Çiftimizin Düğün Hikayesi için  bize Facebook sayfamız üzerinden ulaştı. Çekim için anlaştık ve Düğün Hikayesi  çekimimizi Ankara Şereflikoçhisar da ve Tuz Gölünde gerçekleştirmek için anlaştık.
Düğün Günü geldiğinde biz Düğün Fotoğrafçısı olarak  gelinimizin yanında kuaförde çekime başladık. Hem sohbet ettik hem fotoğraflarımızı çektik.Kuafördeki çekimimizi bitirdikten sonra ilk mekanımız olan parkımızda çekime devam ettik. 
Adem bey ve Canan hanımın en mutlu günlerinde yanlarında olmak ve fotoğraflarımızla o anları ölümsüzleştirmenin keyfi ile parkta çok güzel bir çekim gerçekleştirdik. Gülümsemeler doğal olunca fotoğrafa daha güzel yansıyor , aşağıdaki bu fotoğrafta bu tezimi doğruluyor diyebilirim.
Parktaki çekimimizden sonra gelin evi ve düğündeki çekimlerimizi gerçekleştirdikten sonra günbatımında aşkı fotoğraflamak için Tuz Gölüne geçtik. Turistik bir mekan olması sebebiyle burada da çiftimiz ile fotoğraf çekilenler ve fotoğraflarını çekenler oldu :)
Turistlerin fotoğraf çekimi bittikten sonra bizde Fotoğraf çekimimize başladık. Günbatımınında bize  eşlik etmesiyle harika bir düğün hikayesi çekimi gerçekleştiriyoruz.
Tuz Gölünde  Çiftimizin Aşkını bu fotoğraf ile ölümsüzleştirdikten sonra çekimimizi burada noktalıyoruz.Canan & Adem çiftimize Bir Ömür Boyu Mutluluklar diler,bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız