Sevtap & Fikret Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Sevtap & Fikret Çiftimizin Düğün Hikayesi

Çiftimiz bize Facebook  sayfamız üzerinden düğün tarihinden yaklaşık 2 ay önce ulaştı. Balıkesir'li çiftimiz Düğün Fotoğrafı çekimleri için balayı olarak tercih ettikleri Nevşehir  Kapadokya da fotoğraf çekimi istediklerini söylediler.Bizde Düğün Fotoğrafçısı olarak Türkiye'nin her ilinde çekim yaptığımızı ve  istedikleri şehirde çekim yapabileceğimizi söyledik. Düğün tarihinden  1 hafta sonrası için çiftimiz ile anlaştık ve 22 Haziran tarihini beklemeye başladık.
Gerekli hazırlıklarımızı yaptıktan sonra göremeye geldik. Bildiğiniz üzere Nevşehir de Balon ile gün doğumunda şehri ve manzarayı seyretmek  birçok kişinin çok istediği ve Kapadokyaya gidenlerin birçoğunun yaptığı bir aktivite.


Bizde Sevtap & Fikret çiftimizin Düğün Hikayesi çekimlerimize havada balonda başlamaya karar verdik. Sabah 5 gibi balonumuz havalandı ve bizde hem harika fotoğraflar çekmeye başladık ,hemde müthiş manzaranın büyüsüne kapıldık. Yaklaşık 1,5 saatlik bir balon yolculuğundan sonra Göreme de bir yere indik  ve balondaki turistler ,kaptanımız ve çalışanlar ile hatıra fotoğrafımızı çekildik.


Yaklaşık 2 saatlik aranın ardından Düğün Hikayesi çekimlerimize  kaldığımız yerden devam ettik.
Önceden belirlediğimiz bir mekan olan buğday tarlasında çiftimizin çok hoş fotoğraflarını çektik.


 Sonra kapadokyanın eşsiz güzellikleri olan peri bacalarında çekimlerimize devam ettik. Hem sohbet edip hemde fotoğraflarımızı çekerken siz değerli çiftlerimize bir sürprizimiz  olan Düğün hikayesi klibimizi de  çekiyoruz .Ortahisar kalesinin manzarası eşliğinde çiftimizin aşk dolu fotoğraflarını çektik.
Birçok güzel mekanı olan Nevşehir de Turistik mekanlarda dolaşmaya ve düğün fotoğraflarını çekmeye devam ediyoruz.Çok neşeli bir çift ile  çalışmamız bize çok daha güzel fotoğraflar çekmemizi sağlıyor.Ve birde buna hem gelinimizin hemde damadımızın modellere taş çıkartacak bir performans sergilemesi ile harika  fotoğraflar çektik.Turistik mekanlarda çekim yapmanın en güzel taraflarından biride , turistlerin  çiftimize olan ilgileri diyebiliriz. Uzakdoğulu arkadaşlar çiftimiz ile fotoğraf çekilmek istediklerini söylediler bizde  seve  seve dedik.
Tabi bu kadar çekik gözlü bayanları bulmuşken klasikleşmiş bir pozu onlar ile çekmeye karar verdik ve gelinimiz çiçeğini attı ve çekik gözlü arkadaşlarımız  gelin çiçeğini tutmak için birbirleriyle yarıştı ve ortaya bu güzel fotoğraf çıktı.


Turistlere güle güle dedikten sonra bizde Çiftimizin kaldığı otele çekim yapmak için geçtik.


 Burada havuz başında ve lobide çekimlerimizi gerçekleştirdikten sonra son mekanımız olan Avanosta tarihi  bir klisede Düğün Hikayesi çekimlerimizi sonlandırdık.


Düğün Fotoğrafçısı olarak çiftimizin Düğün Hikayesi çekimlerinin sonuna geldik. Biz  Nevşehir'de olmaktan çok mutlu olduk. Sevtap & Fikret çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız