Sevgi & Altan Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Sevgi & Altan Düğün Hikayesi


Sizlere bu blogumda Sevgi & Altan  çiftimizin geçen yıl çekimlerini yaptığımız  Düğün Hikayesini yaşatmaya çalışacağım.


Altan bey bize Facebook sayfamız üzerinden ulaştı ve kısa bir telefon görüşmesi sonrasında hem kına çekimleri hemde düğün fotoğrafı dış çekimleri konusunda anlaşmaya vardık. Çekimler 2 aşamalı olacak ve ilk aşama Ankara'da kına gecesi ve dış çekimlerin ilk mekanı olan  Tuz Gölü olacaktı.
3 ay öncesinden anlaştık ve istedikleri günleri rezerve ettik.
Ankara'ya geldik ve Düğün Fotoğrafçısı olarak  gün batımında Tuz Gölünde  çiftimizin Düğün Hikayesi çekimlerine başladık.


Çeşitli ve rengarenk aksesuarlar eşliğinde ve gün batımının harika manzarası eşliğinde çekimlerimizin Tuz Gölü macerasını bitirdik. Ufak bir aranın ardından  kına temalı gecenin fotoğraflarını ve klibini çekmeye başladık. Ankara'nın oyun havaları meşhur herkesin bildiği gibi  ve böyle olunca da çok keyifli saatler  bizleri bekliyor.


Kına gecesi çekimlerimizin de sonuna geldiğimize göre 2 hafta sonraki Denizli Pamukkale ve Antik Şehir düğün fotoğrafı çekimlerimiz için sözleştikten sonra Ankara'ya veda ettik :)
2 hafta aranın ardından  Denizli Çardak havaalanına geldik ve çekim için denizlide  beklemeye başladık .Çiftimiz geldiğinde ise Pamukkaleye doğru yola çıktık.Şehir merkezinden Pamukkaleye yolculuğumuz yaklaşık yarım saat sürdü ve burada antik tiyatroda çekimimize başladık.


Çiftimizle 2. çekimimiz olduğu için çok rahattılar ve bol gülücüklü ,çok renkli  fotoğraflar çektik. TuRistlerin çok olduğu bu bölgede en az bizim çektiğimiz fotoğraf sayısı kadar turistlerde çiftimizin fotoğraflarını çekmiştir.Güzel dileklerini de kabul ettikten sonra diğer mekanlarda çekimimize devam ettik. Bu arada bize konfeti patlatmamız da yardım eden 2 Fransız  bayana da teşekkürlerimizi iletelim. Beklediğimiz günbatımıda oluştuğuna göre bu güzel günü bu manzara eşliğinde sonlandırabiliriz.


Sevgi & Altan çiftimizin Düğün Hikayesi çekimlerinin sonuna geldik.
Biz Düğün Fotoğrafçısı olarak çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Bir Başka Düğün Hikayesinde görüşmek üzere  :)

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız