Kübra & Emre Çiftimizin Nişan Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Kübra & Emre Çiftimizin Nişan Hikayesi

Sizlere bu  blogumda Kübra & Emre çiftimizin Nişan Hikayesi çekimlerimi  fotoğraflarımla ve anlatımlarımla yaşatmaya çalışacağız. Çiftimiz ile  nişan tarihi olan 23 mayıs tarihi için yaklaşık 2 ay öncesinden görüştük.Hem albüm çeşitlerini incelediler hemde çekimler hakkında bilgi aldılar.Nişan hikayesi çekimleri için anlaştık ve 23 Mayıs tarihini beklemeye başladık.


23 Mayıs tarihinde ilk olarak kuaförde çekimimize başladık. Keyifli ve eğlenceli bir kuaför çekiminden sonra dış çekim için ilk mekanımız olan Küçük Çamlıcaya  geçtik.Bu mekanda yapay göletler ve doğadan esintilerin bulunduğu bir mekan.Hem güldük,hem eğlendik , hemde dış çekimlerimizi gerçekleştirdik.Küçük Çamlıcadaki çekimimizden sonra diğer mekanımız tarihi ve renkli evleriyle kuzguncuk sokaklarıydı.Kuzguncuk Anadolu yakasında dış çekim olarak en çok beğenilen ve en çok tercih edilen mekanların başında geliyor.
Uçan balonlarımızla ve renkli aksesuarlarımızla  aşk dolu fotoğraflar çektik.Kuzguncuk sokaklarında çekimimizi bitirdikten sonra ufak bir yemek molası verdik :)
Artık son mekanımız olan kuzguncuk sahiline geçebiliriz.Boğaz manzarası ve boğaz köprüsünün güzelliği eşliğinde sahildeki  Nişan hikayesi dış çekimlerimizi bitirdik.


Çiftimizin evliliğe giden  bu güzel günlerinde yanında olmaktan çok mutluyuz.Düğün fotoğrafçısı olarak çiftimize mutluluklar diliyoruz.


Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız