Tuğçe & Metin Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Tuğçe & Metin Çiftimizin Düğün Hikayesi


 Tuğçe & Metin çiftimiz bize mayıs ayında Tokat’tan ulaştı ve 22 hazirandaki düğünleri için dış çekim yaptırmak istediklerini söylediler ve bizde Düğün Fotoğrafçısı olarak düğün hikayesi paketlerimizi ve seçeneklerimizi sunduk. Çiftimiz tüm gün süren düğün hikayesi paketimizi seçti ve düğün günü  çekimlerimizi İstanbul Florya Sosyal Tesislerinde yapmak için anlaştık.
Düğün günü çiftimizle buluştuk ve gelin hanımın kuaför hazırlıklarını fotoğrafladıktan sonra   Florya Sosyal Tesislerine geçtik. Muhteşem sahili ve yemyeşil doğasıyla mükemmel bir mekan olan ve düğün fotoğrafçılarının uğrak mekanı olan tesislerde ilk önce  bahçe kısmında başladık çekimlerimize. 

Güneşli bir günde mutlu anları fotoğraflamanın keyfi  paha biçilemez. Düğün hikayesi çekimimizde bahçe kısmındaki mekanlarda fotoğraflarımızı çektik ve sahile inerek çekimlerimize devam ettik. İskeledeki çekimi de tamamladıktan sonra  Düğün Öyküsü çekimlerimizi noktaladık.

Düğün fotoğrafçısı olarak günün ilk düğün hikayesi çekiminin sonuna geldik. Tuğçe & Metin çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız