Münevver & Özkan çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..


Münevver & Özkan çiftimizin Düğün Hikayesi 


Münevver & Özkan çiftimiz bize internet sitemiz aracılığıyla ulaştı ve kısa bir telefon görüşmesinden sonra Denizli de düğün  fotoğraflarını çekmeye karar verdik. Denizli de çekim istemelerine bizim daha önceki denizlideki düğün fotoğrafı çekimlerimiz etkili oldu, çiftimizin denizlideki çekimlerimizi çok beğenmesi ile Denizlide karar kıldık.


Çekim günü geldiğinde çiftimizle kuaförde buluştuk ve gelin hanımın saç,makyaj gibi hazırlıklarını fotoğraflamaya başladık, çaylarımızı yudumlayıp bir yandan fotoğraflarımızı çekiyoruz bir yandan da münevver hanımla sohbet edip gelinimizi daha yakından tanıyoruz ,isteklerini de öğrendikten sonra gelinimizin hazırlıkları bitmişti , damadımız özkan beyde geldi ve ilk çekim mekanımız olan çamlık parkına doğru hareket ettik. Yemyeşil bir park  çamlık parkı ve bu parkta çiftimizin bence en güzel fotoğrafı olan bu alttaki fotoğrafı çektik.


Çekimimiz çok keyifli çok neşeli bir şekilde devam ediyor ve çiftimizin enerjisi  düğün fotoğrafçısı olarak bizi çok mutlu ediyordu. Parkın içlerine doğru devam ettiğimizde ufak ama bir o kadar şirin bir gölet önünde çiftimizin düğün hikayesi çekimlerine devam ettik. Havanın çok sıcak olmasına aldırış etmeden çekimlerimize devam ediyoruz ve parktaki çekimimizi bitirdikten sonra ikinci durağımız olan centropez bar bahçesine geçtik ve düğün fotoğrafı çekimlerimize burada da devam ettik. Gelinimiz münevver hanım ve damadımız özkan beyin modellik performansları görülmeye değerdi. Hızlı bir şekilde buradaki çekimimizi de noktaladıktan sonra son mekanımız olan Pamukkale ve içindeki antik şehre  doğru yola çıktık. 
Yaklaşık 30 dakikalık bir yolculuktan sonra  antik tiyatroda düğün hikayesi çekimlerimize devam ettik. Turistik bir mekan olması ve her milletten turistlerin geldiği Pamukkale de  çiftimiz ile hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen Tayvanlı misafirlerimizi kıramadık ve çiftimiz ile hatıra fotoğraflarını çektik.
 Daha sonra antik şehir içindeki diğer mekanlarımızda da düğün dış çekim fotoğraflarını çektik. Günün sonuna çoktan gelmiştik bile ve çekimimizi bitirip çiftimizi düğünleri için yolculadık.
Münevver & Özkan çiftimize biz düğün fotoğrafçısı olarak  bizi tercih ettikleri için teşekkür eder bir ömür boyu mutluluklar dileriz.


Siz değerli çiftlerimizin en mutlu günlerinizde fotoğraflarımızla  yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Düğün fotoğrafçısı olarak  Türkiye’nin her ilinde  çekim yapıyoruz. Bizi takip etmeye devam edin.


Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız