Hale & Mustafa Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..


Hale & Mustafa Çiftimizin Düğün Hikayesi Önceki çekimlerimizde Yasemin  hanımın düğün fotoğraflarını çekmiştik. Ve bu yazımda anlatacağım Hale& Mustafa çiftimizden gelinimiz hale hanım ile yasemin hanım kuzenler. 
Yasemin &Hasan çiftimizin Düğün Hikayesi çekimlerini çok beğenen Hale hanım ile Denizli'de görüştük ve 2 hafta sonrasına kaydımızı aldık.

Ve yaklaşık 2 hafta sonra tekrar Denzlideydik Hale & Mustafa çiftimizin düğün hikayesi çekimleri için. Sabah erken saatlerde Denizli'nin en iyi kuaförlerinden Bülent beyin salonunda gelinimizin hazırlıklarına başlandı ve bizde fotoğraf çekimimize başladık.  Hale hanımın hazırlıkları son sürat devam ederken kuaförümüz Bülent beyin anlattığı anılarda hem gelinimizi hemde bizleri çok güldürdü. Kısa bir süre sonra damadımız Mustafa beyde geldi ve biz kuaförde çiftimiz ile ilgili çok güzel şeyler öğrendik. Meğerse 1,5 yıllık evlilermiş , düğün fotoğrafı çektirmeyi de unutmuşlar, düğünden sonra yurt dışında balayı vs. derken unutulmuş , Yasemin & Hasan çiftimizin albümlerini görene kadar :)Bu güzel paylaşımdan sonra kuafördeki çekimimizin sonuna geldik. Düğün Fotoğrafçısı olarak Denizlideki ilk durağımız olan çamlık parkına gittik. Çiftimiz 1,5 yıllık evli olmalarına rağmen hala ilk günki gibi birbirlerine aşık olması bizleri oldukça mutlu etti ve gölette çekimlerimize devam ettik.Çamlık parkından sonra 2. durağımız centropez barın bahçesiydi. Renkli aksesuarlarımızla  düğün hikayesi çekimlerimizi daha eğlenceli hale getiriyoruz. Hale hanımın ve Mustafa beyin fotoğraf çekimindeki modellik performansları  gerçekten Oscarlıktı. 


Çiftimizin düğün öyküsü çekimlerinin devamını eski bir tren istasyonunda devam etmek üzere 15 dakikalık bir yolculuk gerçekleştirdik. Tabi istasyona gitmeden önce ufak bir yemek molası verdik :)İstasyondaki çekimlerimizi de hızlı bir şekilde bitirdikten sonra düğün hikayesi çekimlerimiz için son mekan olan Pamukkaleye geçtik. Düğün Fotoğrafçısı olarak çok sevdiğimiz antik şehirde çekimimize devam ettik. Her zamanki   gibi turistlerin ilgisi çiftimizin üstündeydi. Çok geniş bir alan olması bizi ve çiftimizi birazcık yormuş olsa da güzel bir şekilde düğün hikayesi çekimimizi sonlandırdık.Biz düğün fotoğrafçısı olarak çok anlamlı olan bu düğün hikayesi çekiminde , çiftimizin üstün performans göstermeleri bizi oldukça mutlu etti.

Mustafa & Hale çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 

TÜRKİYE'NİN HER BÖLGESİNDE EN MUTLU GÜNLERİNİZDE SİZLERLE BİRLİKTEYİZ.

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız