Esra & İlhami Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..


Esra & İlhami Çiftimizin Düğün Hikayesi Bu yazımda sizlere Esra & İlhami çiftimizin Düğün Hikayesini fotoğraflarımla ve yazımla sizlere yaşatmaya çalışacağım. Esra hanım Nisan ayının ilk haftası bizimle iletişime geçti ve belirlediğim Düğün Hikayesi çekimleri için Sivas’ta olmak üzere kaydımızı aldık ve Düğün gününü beklemeye başladık.Biz Düğün Fotoğrafçısı olarak en mutlu günlerinizde siz değerli çiftlerimizin yanında  olarak Türkiye'nin her ilinde siz değerli çiftlerimizin mutluluklarını fotoğraflıyoruz.
1 Mayıs sabahı Sivas’a geldiğimizde bizi yağmurlu bir hava karşılıyordu. Çiftimizle öğlen 2 gibi buluştuk ve ilk durağımız olan Sivas Paşabahçe de çekimlerimize başladık. 
Çok şanslıyız yağmur durmuştu ve güzel bir hava eşliğinde düğün hikayesi çekimlerimize başladık. Şelaleler yapay göletlerin olduğu bu mekanda çiftimizin heyecan dolu anlarını fotoğrafladık. En güzel anlardan birisi de damat beyin pamuk şeker temalı fotoğrafı oldu, bu fotoğrafı çekerken hem güldük hem de pamuk şekerin tadına baktık JŞelale önünde çekimimize devam ederken çiftimizin arkadaşları da bizimleydi ve ortaya bu eğlenceli fotoğraf çıktı. Bu  anın fotoğrafını  çeken ve çekimlerde birlikte çalıştığım Bülent arkadaşımıza çok teşekkür ediyoruz.


 Düğün fotoğrafçısı olarak Paşabahçe’deki çekimimizi bitirdik ve Sivas tren garına geçerek burada düğün hikayesi çekimlerimize devam etmek üzere yola çıktık. Yaklaşık 15 dakika sonunda gara geldik ve hızlı bir şekilde düğün öyküsü çekimlerimize devam ettik. Esra hanımın ve İlhami beylerin modellik performansları oldukça etkileyiciydi ve yüzlerinin hep gülmesi bizleri düğün hikayesi çekimlerine daha da çok motive etti.


Tren garında çekimimize devam ederken 3 yolcu düğün hikayesi çekiminde yardımcı oyunculuk yaptılar ve ortaya bu neşeli kareler çıktı. 


Tren garından  sonra son durağımız olan çiftimizin düğünün yapılacağı salona geldik ve burada
 Esra & İlhami çiftimizin ilk danslarını fotoğrafladıktan sonra düğün hikayesi çekimimizin sonuna geleceğiz.
Çiftimiz misafirler salona geldikten sonra müziğin başlamasıyla sahneye geldiler ve günün en heyecanlı anı olan ilk danslarını gerçekleştirdiler.


Düğün fotoğrafçısı olarak çiftimizin düğün hikayesi çekimlerinin sonuna geldik. Biz  Sivas’ta olmaktan çok mutlu olduk. Esra &İlhami çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız