Cumhuriyet Üniversitesi Mezuniyet Fotoğrafları

Yorum Bırakınız..
Cumhuriyet Üniversitesi Mezuniyet Fotoğrafları


Bildiğiniz üzere Düğün fotoğrafçılığı, Düğün hikayesi, Nişan çekimi gibi  birçok çalışmalarımız oluyor. Sizlere bu bloğumda yepyeni ve rengarenk mezuniyet çekimlerini anlatacağım.
Malum okullarda sene sonuna yaklaşılması ile  son sınıf ve mezun olacak öğrenci arkadaşlarımızın mezuniyet fotoğrafçısı araştırmaları hız kazandı. Facebooksayfamız üzerinden ulaşan öğrenci arkadaşlarımızla mezuniyet çekimleri konusunda anlaştık. Ve çekimlerimizin çoğunu Sivas’ta gerçekleştirdik.
Biz  fotoğraf çalışmalarımızı Türkiye’nin her bölgesinde gerçekleştiriyoruz ve bu durum mezuniyet çekimleri içinde geçerli tabiki gerekli çoğunluk sağlandığı takdirde.

Öğrenciler artık stüdyoda vesikalık şeklinde kepli ,cübbeli fotoğraflar çektirmekten sıkılmış ve yeni şeyler denemek istediklerini bize ilettiler  ve bizde çok popüler olan dış mekan fotoğrafçılığını önerdik ve seve seve kabul ettiler. Hem daha güzel fotoğraflar  çıkıyor hem de daha keyifli, renkli  dakikalar yaşanıyor. Mezuniyet fotoğrafçısı olarak bizim ve öğrencilerin en çok eğlendiği an o keplerin aynı anda havaya atılması anıdır.

Sivas meydanda bulunan tarihi Buruciye Medresesi önünde bizde keplerimizi attık.
Sizde renkli ve unutulmaz mezuniyet fotoğraflarımız olsun istiyorsanız aşağıda paylaşacağım iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Mail : Smilelifephotographymail.com
Facebook.com/mezuniyetfotografim
Facebook.com/erkankaraca34
İletişim : 05368881135
Mezuniyet fotoğrafçınız olarak mezun olan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız